Нові технології в світі електроніки. Студенти коледжу КІБіТ на «CEE 2017»

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниНові технології в світі електроніки. Студенти коледжу КІБіТ на «CEE 2017»

Розвиток науки і техніки в ХХІ столітті досягло небувалих висот. Щороку світ потрясають інноваційні відкриття та презентації багатофункціональних електронних винаходів.

Студенти економіко-технологічного коледжу Київського інституту бізнесу та технологій 6-7 жовтня 2017 року відвідали «CEE 2017» – найбільшу виставку електроніки та комп’ютерних розваг, де були представлені останні новинки техніки та електроніки. Захід відвідали студенти третього і четвертого курсів спеціальності «Комп’ютерна інженерія». Якими ж враженнями вони змогли збагатитися?

виставка електроніки 7

Дитяча планета електроніки, військові репортажі та багато іншого. Малий виставковий зал.

Захід виявився настільки масштабним, що всі експонати не змогли вміститися в одному залі, і були поділені за тематикою. Експозиція малого залу присвячувалася дитячому дозвіллю, а також засобам для репортажів.

Виставка роботів. Діти потребують всебічного розвитку, а у вічно зайнятих батьків та вчителів не завжди є час для довгих індивідуальних пояснень. Роботи, які навчають математичним діям та іноземній мові – далеко не останнє слово в дитячій індустрії.

Іграшки для маленьких дітей. Виставка іграшок для самих маленьких включала в себе різні електронні іграшки, які з’являться у продажу в наступному календарному році. Найбільший інтерес у студентів викликали електронні динозаври.

3D реальність. Не існує жодного, хто був байдужим до об’ємних графічних зображень. Виставка технологій включала в себе зону 3D, по якій можна було здійснити захоплюючу подорож, одягнувши спеціальні окуляри.

виставка електроніки 9Дрони. У сучасній журналістиці завжди потрібно вміти з’явитися в потрібному місці і в потрібний час. Природні катаклізми, події в гарячих точках, важкодоступні об’єкти потребують висвітлення, але люди далеко не завжди можуть туди дістатися. На сьогоднішній день все більшого поширення набувають дрони – безпілотники, які без проблем можна запустити на «проблемні об’єкти». Особливою популярністю на виставці інформаційних технологій користувався PowerEgg – дрон в формі яйця (в розкритому вигляді приймає форму павука і володіє точністю до 10 сантиметрів).

Електричні транспортні засоби. Проблема заторів – одна із самих хворобливих в великих містах. Автомобілі, (як і громадський транспорт) заповнюють дороги, але іноді потрібно витратити півгодини, що б проїхати 5 хвилин. На велосипеді теж далеко не заїдеш, якщо ти не першокласний спортсмен, адже крутити педалі теж важко. Сучасна електроніка допомагає вирішити і проблему локального переміщення за допомогою гіроскутеров або гіробордов, які можуть розвивати велику швидкість, і при цьому залишатися маневреними. У спеціально відведеній зоні всі бажаючі змогли не тільки оцінити електронні транспортні засоби, а й покататися на доріжках із розміткою.

Гральна зона. Все наше життя – гра, навіть якщо вона є комп’ютерною. Відвідувачі могли взяти участь у великій грі «Word of tanks» (якщо їх не бентежила велика черга), чим скористалися продвинуті київські геймери, або просто любителі пограти.

Сучасна розважальна індустрія має високий рівень технологічності, і покликана урізноманітнити наше життя, а також відкрити для себе нові можливості.

Новинки електроніки та комп’ютерної техніки. Великий виставковий зал.

Сучасний світ неможливий без техніки, тому щороку у великій залі виставкового центру «Експоплаза» кількість експонатів постійно збільшується, що підтвердилося і в 2017 році.

Електромобілі. Бензин та газ – дороге задоволення, тому всіляко вітаються будь-які альтернативи. Автомобілі на електриці – актуальні новинки технологій, які впевнено займають своє місце в сегменті авторинку. Деякі столичні заправки навіть обладнані спеціальними електричними мережами для заправки. Виробники відомих брендів не відстають від актуальних трендів. На «СЕЕ 2017» були представлені електромашини від «Skoda» та «Renault».

3D принтери. Навіщо ходити в магазин, якщо  э можливість зробити на місці? Фігурки, книжки, виставка електроніки6одяг, побутові прилади – все це можна буде елементарно надрукувати вдома. Виставка it технологій презентувала велику кількість 3D принтерів, серед яких було друкарське обладнання, здатне надрукувати продукцію в людський зріст, що може при наявності відповідного матеріалу повністю вирішити проблему гардероба.

Система «Розумний будинок». Утримувати житло в порядку – завжди проблема, особливо коли маєш великий будинок, але при цьому ще й повноцінний робочий день. Спускатися на перший поверх закрити двері, або лазити на горище опускати слухове вікно – жахливе заняття для втомленої людини. Полегшити наше існування і позбавити від домашніх проблем допоможуть новинки техніки – автоматизована система управління встановить в будинку потрібну температуру, відкриє і закриє всі жалюзі та вікна, контролюватиме двері на предмет відкритості одним натисканням кнопки на смартфоні. У великому виставковому залі були представлені різні системи «Розумний будинок» із різним набором функцій.

Побутові пристрої. Життя домогосподарки не можна назвати легким, але сучасна індустрія завжди намагається допомогти. У 2017 році виставка обладнання включала в себе різні позиції брендової побутової техніки – соковижималки, пральні машини, мікрохвильові печі і т.д. Великий інтерес викликала пральна машина марки Samsung, яку можна зупинити в середині циклу, якщо забули щось кинути.

Комп’ютерні технології. Постіндустріальне суспільство невід’ємно пов’язане з обчислювальними машинами. Сьогодні жодна людина не уявляє своє життя без зручного комп’ютера з великою кількістю функцій. Виставка комп’ютерних технологій була представлена комп’ютерами, ноутбуками, нетбуками, планшетами. Особливою популярністю користувався скляний стіл-трансформер, який був одночасно комп’ютером.

Телевізійна техніка. З моменту своєї появи «блакитні екрани» зайняли перші позиції. У кожній квартирі (якщо не в кожній кімнаті) встановлені ці новинки електроніки, які не тільки передають корисну інформацію у відмінній якості, але і приємно радують око. Виставка електроніки та розваг продемонструвала унікальні позиції із сфери ТВ індустрії.

Розвиток технологій відбувається семимильними кроками. Кожний новий винахід інженерів придумано, що б зробити життя людини якомога зручніше та практичніше. І якщо раніше подібні винаходи оцінювалися досить дорого, то тепер багато які з них по кишені звичайній людині.

Виставка нових технологій: організація на «п’ять з плюсом».

виставка електроніки10Враження від будь-якого заходу може бути зіпсовано, якщо він недостатньо добре організований – велика кількість людей, черги, натовп у експонатів, шум і т.д. Виставка «СЕЕ – 2017» прийняла велику кількість відвідувачів, і всі залишилися задоволені. Які родзинки запропонував оргкомітет на даному заході?

Концерт. Після потужної інтелектуальної атаки завжди хочеться відволіктися та розслабитися. Відвідувачі it виставки змогли розбавити свої враження чимось легким і ненав’язливим, а саме – концертом біля павільйону.

Бонусна програма. Одна із складових стратегії просування новинок технологій – розроблена система акцій і бонусів, що надаються відвідувачам в разі відправки в мережу Instagram фото з певним виставковим експонатом (наприклад, електромобілем «Skoda»)

Раціональне використання простору. Студенти коледжу КІБіТ, як і інші відвідувачі виставки, мали можливість розглянути всі новинки в світі електроніки завдяки вдалому розташуванню виставкових стендів і зон.

Під час відвідування виставки «СЕЕ – 2017» студенти економіко-технологічного коледжу Київського інституту бізнесу та технологій ознайомилися з останніми  новинками в сфері електроніки, поспілкувалися з представниками IT компаній, протестували продукцію гейм-зони. Адміністрація коледжу бажає своїм студентам успішного навчання і найближчим часом представити на подібній виставці власні винаходи в якості експонатів.