Нові технології в світі електроніки. Студенти коледжу КІБіТ на «CEE 2017»

Kiev Institute of Business and TechnologyНовиниНові технології в світі електроніки. Студенти коледжу КІБіТ на «CEE 2017»

Розвиток науки і техніки в ХХІ столітті досягло небувалих висот. Щороку світ потрясають інноваційні відкриття та презентації багатофункціональних електронних винаходів.

Студенти економіко-технологічного коледжу Київського інституту бізнесу та технологій 6-7 жовтня 2017 року відвідали «CEE 2017» – найбільшу виставку електроніки та комп’ютерних розваг, де були представлені останні новинки техніки та електроніки. Захід відвідали студенти третього і четвертого курсів спеціальності «Комп’ютерна інженерія». Якими ж враженнями вони змогли збагатитися?

виставка електроніки 7

Дитяча планета електроніки, військові репортажі та багато іншого. Малий виставковий зал.

Захід виявився настільки масштабним, що всі експонати не змогли вміститися в одному залі, і були поділені за тематикою. Експозиція малого залу присвячувалася дитячому дозвіллю, а також засобам для репортажів.

Виставка роботів. Діти потребують всебічного розвитку, а у вічно зайнятих батьків та вчителів не завжди є час для довгих індивідуальних пояснень. Роботи, які навчають математичним діям та іноземній мові – далеко не останнє слово в дитячій індустрії.

Іграшки для маленьких дітей. Виставка іграшок для самих маленьких включала в себе різні електронні іграшки, які з’являться у продажу в наступному календарному році. Найбільший інтерес у студентів викликали електронні динозаври.

3D реальність. Не існує жодного, хто був байдужим до об’ємних графічних зображень. Виставка технологій включала в себе зону 3D, по якій можна було здійснити захоплюючу подорож, одягнувши спеціальні окуляри.

виставка електроніки 9Дрони. У сучасній журналістиці завжди потрібно вміти з’явитися в потрібному місці і в потрібний час. Природні катаклізми, події в гарячих точках, важкодоступні об’єкти потребують висвітлення, але люди далеко не завжди можуть туди дістатися. На сьогоднішній день все більшого поширення набувають дрони – безпілотники, які без проблем можна запустити на «проблемні об’єкти». Особливою популярністю на виставці інформаційних технологій користувався PowerEgg – дрон в формі яйця (в розкритому вигляді приймає форму павука і володіє точністю до 10 сантиметрів).

Електричні транспортні засоби. Проблема заторів – одна із самих хворобливих в великих містах. Автомобілі, (як і громадський транспорт) заповнюють дороги, але іноді потрібно витратити півгодини, що б проїхати 5 хвилин. На велосипеді теж далеко не заїдеш, якщо ти не першокласний спортсмен, адже крутити педалі теж важко. Сучасна електроніка допомагає вирішити і проблему локального переміщення за допомогою гіроскутеров або гіробордов, які можуть розвивати велику швидкість, і при цьому залишатися маневреними. У спеціально відведеній зоні всі бажаючі змогли не тільки оцінити електронні транспортні засоби, а й покататися на доріжках із розміткою.

Гральна зона. Все наше життя – гра, навіть якщо вона є комп’ютерною. Відвідувачі могли взяти участь у великій грі «Word of tanks» (якщо їх не бентежила велика черга), чим скористалися продвинуті київські геймери, або просто любителі пограти.

Сучасна розважальна індустрія має високий рівень технологічності, і покликана урізноманітнити наше життя, а також відкрити для себе нові можливості.

Новинки електроніки та комп’ютерної техніки. Великий виставковий зал.

Сучасний світ неможливий без техніки, тому щороку у великій залі виставкового центру «Експоплаза» кількість експонатів постійно збільшується, що підтвердилося і в 2017 році.

Електромобілі. Бензин та газ – дороге задоволення, тому всіляко вітаються будь-які альтернативи. Автомобілі на електриці – актуальні новинки технологій, які впевнено займають своє місце в сегменті авторинку. Деякі столичні заправки навіть обладнані спеціальними електричними мережами для заправки. Виробники відомих брендів не відстають від актуальних трендів. На «СЕЕ 2017» були представлені електромашини від «Skoda» та «Renault».

3D принтери. Навіщо ходити в магазин, якщо  э можливість зробити на місці? Фігурки, книжки, виставка електроніки6одяг, побутові прилади – все це можна буде елементарно надрукувати вдома. Виставка it технологій презентувала велику кількість 3D принтерів, серед яких було друкарське обладнання, здатне надрукувати продукцію в людський зріст, що може при наявності відповідного матеріалу повністю вирішити проблему гардероба.

Система «Розумний будинок». Утримувати житло в порядку – завжди проблема, особливо коли маєш великий будинок, але при цьому ще й повноцінний робочий день. Спускатися на перший поверх закрити двері, або лазити на горище опускати слухове вікно – жахливе заняття для втомленої людини. Полегшити наше існування і позбавити від домашніх проблем допоможуть новинки техніки – автоматизована система управління встановить в будинку потрібну температуру, відкриє і закриє всі жалюзі та вікна, контролюватиме двері на предмет відкритості одним натисканням кнопки на смартфоні. У великому виставковому залі були представлені різні системи «Розумний будинок» із різним набором функцій.

Побутові пристрої. Життя домогосподарки не можна назвати легким, але сучасна індустрія завжди намагається допомогти. У 2017 році виставка обладнання включала в себе різні позиції брендової побутової техніки – соковижималки, пральні машини, мікрохвильові печі і т.д. Великий інтерес викликала пральна машина марки Samsung, яку можна зупинити в середині циклу, якщо забули щось кинути.

Комп’ютерні технології. Постіндустріальне суспільство невід’ємно пов’язане з обчислювальними машинами. Сьогодні жодна людина не уявляє своє життя без зручного комп’ютера з великою кількістю функцій. Виставка комп’ютерних технологій була представлена комп’ютерами, ноутбуками, нетбуками, планшетами. Особливою популярністю користувався скляний стіл-трансформер, який був одночасно комп’ютером.

Телевізійна техніка. З моменту своєї появи «блакитні екрани» зайняли перші позиції. У кожній квартирі (якщо не в кожній кімнаті) встановлені ці новинки електроніки, які не тільки передають корисну інформацію у відмінній якості, але і приємно радують око. Виставка електроніки та розваг продемонструвала унікальні позиції із сфери ТВ індустрії.

Розвиток технологій відбувається семимильними кроками. Кожний новий винахід інженерів придумано, що б зробити життя людини якомога зручніше та практичніше. І якщо раніше подібні винаходи оцінювалися досить дорого, то тепер багато які з них по кишені звичайній людині.

Виставка нових технологій: організація на «п’ять з плюсом».

виставка електроніки10Враження від будь-якого заходу може бути зіпсовано, якщо він недостатньо добре організований – велика кількість людей, черги, натовп у експонатів, шум і т.д. Виставка «СЕЕ – 2017» прийняла велику кількість відвідувачів, і всі залишилися задоволені. Які родзинки запропонував оргкомітет на даному заході?

Концерт. Після потужної інтелектуальної атаки завжди хочеться відволіктися та розслабитися. Відвідувачі it виставки змогли розбавити свої враження чимось легким і ненав’язливим, а саме – концертом біля павільйону.

Бонусна програма. Одна із складових стратегії просування новинок технологій – розроблена система акцій і бонусів, що надаються відвідувачам в разі відправки в мережу Instagram фото з певним виставковим експонатом (наприклад, електромобілем «Skoda»)

Раціональне використання простору. Студенти коледжу КІБіТ, як і інші відвідувачі виставки, мали можливість розглянути всі новинки в світі електроніки завдяки вдалому розташуванню виставкових стендів і зон.

Під час відвідування виставки «СЕЕ – 2017» студенти економіко-технологічного коледжу Київського інституту бізнесу та технологій ознайомилися з останніми  новинками в сфері електроніки, поспілкувалися з представниками IT компаній, протестували продукцію гейм-зони. Адміністрація коледжу бажає своїм студентам успішного навчання і найближчим часом представити на подібній виставці власні винаходи в якості експонатів.

Новые технологии в мире электроники. Студенты колледжа КИБиТ на «CEE 2017»

Kiev Institute of Business and TechnologyНовиниНові технології в світі електроніки. Студенти коледжу КІБіТ на «CEE 2017»

Развитие науки и техники в ХХІ веке достигло небывалых высот. Каждый год мир потрясают инновационные открытия и презентации многофункциональных электронных изобретений.

Студенты экономико-технологического колледжа Киевского института бизнеса и технологий 6-7 октября 2017 года посетили «CEE 2017» – крупнейшую выставку электроники и компьютерных развлечений, где были представлены последние новинки  техники и электроники. Мероприятие посетили студенты третьего и четвёртого курсов специальности «Компьютерная инженерия». Какими же впечатлениями они смогли обогатиться?

виставка електроніки 7

Детская планета электроники, военные репортажи и многое другое. Малый выставочный зал.

Мероприятие оказалось настолько масштабным, что все экспонаты не смогли вместиться в одном зале, и  были разделены по тематике. Экспозиция малого зала посвящалась детскому досугу, а также средствам для репортажей.

Выставка роботов. Дети нуждаются во всестороннем развитии, а у вечно занятых родителей и учителей не всегда есть время для долгих индивидуальных объяснений. Роботы, обучающие математическим действиям и иностранному языку – далеко не последнее слово в детской индустрии.

Игрушки для маленьких детей. Выставка игрушек для самых маленьких включала в себя разные электронные игрушки, которые появятся в продаже в следующем календарном году. Наибольший интерес у студентов вызвали электронные динозавры.

3D реальность. Не существует ни одного равнодушного к объёмным графическим изображениям. Выставка технологий включала в себя зону 3D, по которой можно было совершить увлекательное путешествие, надев специальные очки.

виставка електроніки 9Дроны. В современной журналистике всегда нужно уметь оказаться в нужном месте и в нужное время. Природные катаклизмы, события в горячих точках, труднодоступные объекты нуждаются в освещении, но люди  далеко не всегда могут туда добраться. На сегодняшний день всё большее распространение получают дроны – беспилотники, которые без проблем можно запустить на «проблемные объекты». Особой популярностью на выставке информационных технологий пользовался PowerEgg – дрон в форме яйца (в раскрытом виде принимает форму паука и обладает точностью до 10 сантиметров).

Электрические транспортные средства. Проблема пробок – одна из самих болезненных в больших городах. Автомобили, (как и общественный транспорт) заполняют дороги, но иногда что бы проехать 5 минут нужно потратить полчаса. На велосипеде тоже далеко не уедешь, если ты не первоклассный спортсмен, ведь крутить педали тоже тяжело. Современная электроника помогает решить и проблему локального перемещения с помощью гироскутеров или гиробордов, которые могут развивать большую скорость, и при этом оставаться манёвренными.  В специально отведённой зоне все желающие смогли не только оценить электронные транспортные средства, но и покататься на размеченных дорожках.

Игровая зона. Вся наша жизнь – игра, даже если она компьютерная. Посетители могли принять участие в большой игре «Word of tanks» (если их не смущала большая очередь), чем воспользовались продвинутые киевские геймеры, или просто любители поиграть.

Современная развлекательная индустрия имеет высокий уровень технологичности, и призвана разнообразить нашу жизнь, а также открыть для себя новые возможности.

Новинки электроники и компьютерной техники. Большой выставочный зал.

Современный мир невозможен без техники, поэтому каждый год в большом зале выставочного центра «Экспоплаза» количество экспонатов постоянно увеличивается, что подтвердилось и в 2017 году.

Электромобили. Бензин и газ – дорогое удовольствие, поэтому любые альтернативы всячески приветствуются. Автомобили на электричестве – актуальные новинки технологий, которые уверенно занимают своё место в сегменте авторынка. Некоторые столичные заправки даже оборудованы специальными электросетями для заправки. Производители известных брендов не отстают от актуальных трендов. На «СЕЕ 2017» были представлены электромашины от «Skoda» и «Renault».

3D принтеры. Зачем ходить в магазин, если можно сделать на месте? Фигурки, книжки, одежда,виставка електроніки6 бытовые приборы – всё это можно будет элементарно напечатать дома.  Выставка it технологий презентовала большое количество 3D принтеров, среди которых было печатное оборудование, способное напечатать продукцию в человеческий рост, что может при наличии соответствующего материала полностью решить проблему гардероба.

Система «Умный дом». Содержать жильё в порядке – всегда проблема, особенно когда имеешь большой дом, но при этом ещё и полноценный рабочий день. Спускаться на первый этаж закрыть дверь, или лазить на чердак опускать слуховое окно – ужасное занятие для уставшего человека. Облегчить наше существование и избавить от домашних проблем помогут новинки техники – автоматизированная система управления установит в доме нужную температуру, откроет и закроет все жалюзи и окна, будет контролировать двери на предмет открытости одним нажатием кнопки на смартфоне. В большом выставочном зале были представлены различные системы «Умный дом» с разным набором функций.

Бытовые приспособления. Жизнь домохозяйки нельзя назвать лёгкой, но современная индустрия всегда старается помочь. В 2017 году выставка оборудования включала в себя различные позиции брендовой бытовой техники – соковыжималки, стиральные машины, микроволновки и т.д. Большой интерес вызвала стиральная машина марки Samsung, которую можно остановить в середине цикла, если забыли что-то кинуть.

Компьютерные технологии. Постиндустриальное общество неотъемлемо связано с вычислительными машинами. Сегодня ни один человек не представляет свою жизнь без удобного компьютера с большим количеством функций. Выставка компьютерных технологий была представлена компьютерами, ноутбуками, нетбуками, планшетами. Особой популярностью пользовался стеклянный стол-трансформер, который одновременно являлся компьютером.

Телевизионная техника. С момента своего появления «голубые экраны» заняли лидирующие позиции. В каждой квартире (если не в каждой комнате) установлены эти новинки электроники, которые не только передают полезную информацию в отличном качестве, но и приятно радуют глаз. Выставка электроники и развлечений продемонстрировала уникальные позиции из сферы ТВ индустрии.

Развитие технологий происходит семимильными шагами. Каждое новое изобретение инженеров придумано, что бы сделать жизнь человека как можно удобнее и практичнее. И если раньше подобные изобретения оценивались достаточно дорого, то теперь многие из них по карману простому обывателю

Выставка новых технологий: организация на «пять с плюсом».

виставка електроніки10Впечатление от любого мероприятия может быть испорчено, если оно недостаточно хорошо организовано – большое количество людей, очереди, толпа у экспонатов, шум и т.д. Выставка «СЕЕ – 2017» приняла большое количество посетителей, и все остались довольны. Какие изюминки предложил оргкомитет на данном мероприятии?

Концерт. После  мощной интеллектуальной атаки всегда хочется отвлечься и расслабиться. Посетители it выставки смогли разбавить свои впечатления чем-то лёгким и ненавязчивым, а именно – концертом возле павильона.

Бонусная программа. Одна из составляющих стратегии продвижения новинок технологий – разработанная система акций и бонусов, предоставляемых посетителям в случае отправки в сеть Instagram фото с определённым выставочным экспонатом(например, электромобилем «Skoda»)

Рациональное использование пространства. Студенты колледжа КИБиТ, как и остальные посетители выставки, имели возможность рассмотреть все новинки в мире электроники благодаря удачному расположению выставочных стендов и зон.

Во время посещения выставки «СЕЕ – 2017» студенты экономико-технологического колледжа Киевского института бизнеса и технологий ознакомились с последними т новинками в сфере электроники, пообщались с представителями IT компаний, протестировали продукцию гейм-зоны. Администрация колледжа желает своим студентам успешной учёбы и в ближайшее время представить на подобной выставке экспонаты собственного изобретения.