Посол Грузії прочитав лекцію в КІБіТ

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїПосол Грузії прочитав лекцію в КІБіТ

27 лютого 2018 Надзвичайний і Повноважний посол Грузії в Україні Гела Думбадзе прочитав лекцію для студентів денного і підготовчого відділень  Київського інституту бізнесу та технологій. Пан посол розповів про історію, культуру, напрямки зовнішньої і внутрішньої політики Грузії, а також приділив багато часу відповідям на запитання студентів, чим надзвичайно порадував аудиторію.

posol gruziiЗустріч з Надзвичайним і Повноважний послом Грузії в Україні Гелою Думбадзе справила на студентів КІБіТ незабутнє враження. Всі були здивовані знаннями, щирістю та почуттям гумору почесного гостя. Особливо варто відзначити здатність пана посла поєднувати в одній лекції питання політики та культури, філософії та економіки, психології та релігії.

Тепер ми знаємо не тільки про секрети успішної дипломатичної діяльності та побудови процвітаючої держави, а й те, що неможливо не закохатися в Грузію, яка була описана з таким теплом.

Адміністрація Київського інституту бізнесу та технологій дякує пану Гелі Думбадзе за інформативну та пізнавальну лекцію!