«Першачки КІБіТ»: перший день – перші враження

Київський інститут бізнесу та технологійНовини«Першачки КІБіТ»: перший день – перші враження

Розпочинається навчальний рік і першокурсники поступово прощаються із шкільними настановами та включаються до активного життя коледжу.  Першим кроком для «першачків» стала посвята у здобувачі освіти, яка символізувала початок неповторного та цікавого навчання та здобуття професії. Своїми першими враженнями діляться наші чарівні дівчата-першокурсниці – Дидинська Катерина («Компютерна інженерія»), Сідєлева Юліана («Менеджмент») та Дмитренко Владислава («Соціальна робота»)

Твої перші враження після посвяти?

Дидинська Катерина: Відчуття зручності та комфорту, в КІБіТ відчуваєш себе, як вдома.

Сідєлева Юліана: Дуже рада вступу! Маю надію, що саме навчання в Фаховому коледжі КІБіТ допоможе мені пов’язати своє життя з професію менеджера.

Дмитренко Владислава: Дуже гарний коледж! Гарна сучасна будівля, приємні викладачі, відчувається домашня атмосфера. Дуже класна сторінка у соцмережі Instagram https://www.instagram.com/kibit__!

Чому обрала саме цю професію?

Дидинська Катерина: Мені подобається створювати комунікативний простір між людьми. Вважаю, що освіта в за напрямком інформаційних технологій якнайбільше підійде до реалізації моєї загальної мети – управляти проєктами.

Сідєлева Юліана: Мої батьки мають власне приватне підприємство у сфері торгівлі. Я відчуваю, що маю хист продовжити сімейну справу і прийшла до КІБіТ здобувати професійні знання.

Дмитренко Владислава: Соціальна робота та психологія є дуже перспективними сферами для потенційного працевлаштування. Мені дуже подобається вивчати цю проблематику.

Ким ти бачиш себе у майбутньому?

Дидинська Катерина: Успішним менеджером, керівником ІТ-проєктів.

Сідєлева Юліана: Планую відкрити власне підприємство, можливо спробую якийсь новий вид діяльності.

Дмитренко Владислава: Практичним психологом, займатися психологічним консультуванням.

Що очікуєш та сподіваєшся від КІБіТ?

Дидинська Катерина: Все буде дружньо, чесно і щиро!

Сідєлева Юліана: Гарної подачі знань та надання можливості здобуття практичних навичків.

Дмитренко Владислава: Набути нових знань із цікавими викладачами-практиками.

Твоє побажання собі і колегам!

Дидинська Катерина: Бажаю всім нам випустися із КІБіТ із словами: «Ми не просто провели час в коледжі, а дізналися багато нового і стали іншими людьми!»

Сідєлева Юліана: Всім гарного навчання і успішної здачі сесій!

Дмитренко Владислава: Реалізувати всі свої плани на майбутнє!

Бажаємо нашим першкокурсницям успішного навчання та обіцяємо виправдати всі їхні сподівання та здобуття цікавої та актуальної професії!

Читайте також інтерв’ю із батьками вступника Ярослава Бершадського: «Олександр та Тетяна Бершадські: «Право вибору залишаємо за дитиною!»»