Олександр та Тетяна Бершадські: «Право вибору залишаємо за дитиною!»

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниОлександр та Тетяна Бершадські: «Право вибору залишаємо за дитиною!»

Талановиті і розумні діти завжди народжуються в ініціативних та підприємливих батьків. В наш складний час нашим майбутнім бізнес-фахівцям як ніколи потрібна підтримка родини, адже збитися із наміченого життєвого та професійного шляху так легко…Привітати «першачка» спеціальності «Комп’ютерна інженерія» КІБіТ Ярослава Бершадського прийшла вся родина – батько Олександр, мати Тетяна та молодша сестричка Аріна. Щаслива родина поділилася своїми враженнями від сьогодення та планами на майбутнє.

Якими є ваші перші враження від навчального закладу?

Олександр Бершадський: Більш правильно зробити акцент на перших враженнях нашої дитини. Навчальний заклад обрав син, ми завжди залишаємо право вибору за ним. Вибором хлопця став КІБіТ, адже одразу стало видно, що це сучасний заклад, який відкинув всі застаріли принципи навчання.

Тетяна Бершадська: Ярославу дуже сподобалася затишна будівля, якісний ремонт, технологічний комфорт, доброзичливе ставлення представників приймальної комісії. Ми не знайомилися ні з якими відгуками, вирішили приїхати вивчити заклад особисто і були вражені приємною атмосферою.

Ким ви бачите вашого сина у майбутньому?

Олександр Бершадський: В першу чергу Ярослав стане тим, ким захоче. Повторюся, що право вибору ми залишаємо за дитиною! Не можна робити, як у 1990-х, коли батьки «силою» змушували дітей вступати до навчальних закладів чи йти на «потрібну» роботу, з цього нічого доброго не вийде.

Тетяна Бершадська: Успішним випускником, гарним фахівцем. Роки навчання не повинні пройти марно.

Що ви очікуєте та сподіваєтеся від КІБіТ?

Тетяна Бершадська: Перше очікування – це здобуття сучасних знань та практичних навичків. Позитивним моментом є наявність у викладачів професійного практичного досвіду, який вони зможуть передати своїм студентам під час пар. Ну і просто чудово, що КІБіТ організовує офлайн навчання, адже неякісне онлайн навчання в школі повністю відбило будь-яку мотивацію до здобуття нових знань.

Олександр Бершадський: Маємо велику надію, що хлопцю буде цікавим сам процес навчання, адже відбити бажання вчитися зараз так легко! Перша вчителька Ярослава дуже любила математику спромоглася передати цю любов учням. Проте у старшій школі, де син вже потрапив до фізико-математичного класу, вчителі змогли відбити бажання вивчати математику не лише у Ярослава, але і у половини колективу! Отже, сподіваємося, що викладачі КІБіТ допоможуть нашому вступнику навчатися із цікавістю та охотою.

Висловіть Вашому сину побажання на навчання!

Тетяна Бершадська: Щоб син знайшов тут себе! Здобув освіту, яку бажає, і зможе реалізувати себе у майбутньому!

Олександр Бершадський:  Бажаю навчатися із задоволенням, здобувати актуальні знання, відкривати щось нове та цікаве!

Колектив Київського інституту бізнесу та технологій вітає родину Бершадських із приєднанням до дружньої родини КІБіТ! Нехай нам щастить один з одним!