День спорту в КІБіТ: у здоровому тілі здоровий дух!

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїДень спорту в КІБіТ: у здоровому тілі здоровий дух!

Гарне навчання можливе лише за умови відмінної фізичної форми. Адже ще стародавні греки прагнули гармонічно поєднувати інтелектуальну діяльність із спортивним розвитком і досягли чималих успіхів!

Наслідуючи традиції родоночальників європейської цивілізації, здобувачі освіти першого курсу Коледжу КІБіТ 11 вересня 2023 року провели на свіжому повітрі свято «День спорту». За мету було поставлено об’єднати хлопців та дівчат  для спільної активності, підтримки спортивної форми та здобуття позитивного настрою і здоров’я.

У невимушеній, сповненій спортивного азарту атмосфері «першачки» ознайомилися із елементами арм-реслінгу, футболу, бадмінтону, гімнастики, стрибкових вправ, командних ігор, «Твістеру».

За допомогою активних та професійних студентів-інструкторів усі могли спробувати свої сили у кожному із спортивних напрямків, які проходили під кодовою назвою «Спортивна станція».

На станції «Футбол» усі могли спробувати себе в набиванні м’яча, «Арм-реслінг» подарував можливість випробувати силу, «Стрибки» – витривалість та спритність, «Бадмінтон» – уважність та реакцію, «Твістер» – випробувати гнучкість та почуття гумору, «Інтелект-спорт» – наполегливість, уважність та концентрацію.

Особливо успішно студенти впоралися із вправою «Єноти» – командною грою, метою якої є побудова взаємин в команді, формування командного духу, опанування навичок взаємодії в ситуації швидкого прийняття рішень.

Усі швидко й вправно подолали уявні перешкоди-«острівці». Команди «Місцеві» (капітан –  Карина Масльон, студентка спеціальності «Соціальна робота»), «Морські котики» (капітан –  Володимир Дорош, студент спеціальності «Соціальна робота»)  та «Мамадіма» (капітан – Дмитро Савченко, студент спеціальності «Соціальна робота») продемонстрували згуртованість, нестандартне мислення. Про піднесений настрій яскраво свідчили колективні кричалки: «Неформальний ананас», «Ми команда просто клас – знає весь район про нас», «У нашій команді не місце для суму».

Командний дух прослідковувався і під час конкурсу «Стрибок» – учасники активно підтримували один одного, не втрачали запальний настрій при невдалій спробі та впевнено йшли до мети.

Наприкінці спортивного свята студенти та студентки долучилися і до танцювального флеш-мобу – разом під запальний трек виконали простий танець.

Після свята усі учасники отримали заохочувальні призи та хороший настрій, активно обмінювалися враженнями: «Мені сподобалося, що ми провели час всі разом», «Флеш-моб вдався весело», «Я відпочила і наповнена силами».

Вітаємо наших здобувачів освіти із «Днем спорту» в КІБіТ та бажаємо їм завжди мати здоровий дух у здоровому тілі!