Переводимось до КІБІТ з іншого ВУЗу!

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниПереводимось до КІБІТ з іншого ВУЗу!

perevod v drugoy vuzДалеко не завжди студенту посміхається щастя провчитися всі чотири роки в одному вищому навчальному закладі. Іноді доля підкидає «підлість» у вигляді пошуку іншого ВНЗ для перекладу.

 Чому ми переводимося до інших ВНЗ?

Мало хто хоче залишати «насиджене» місце, але життя диктує свої закони.

 

Зміна місця проживання. Якщо родині потрібно переїхати, у дітей, навіть якщо це і студенти, рідко запитують їхню думку. Колектив та звичне місце навчання часто виявляються покинутими через новий робочий контракт, отриманий главою сім’ї, або через іншу, не менш поважну причину.

«Запізнілий» вибір професії. Вважають, що 17 років – досить ранній вік для вступу. В голові у вчорашніх школярів панує ейфорія – звільнення від шкільної системи та початок дорослого життя. А ось відповіді на питання: «Яким буде справа всього твого життя?», вступники ще не мають і швиденько погоджуються з вибором батьків або найближчих родичів. Але через рік або два приходить «прозріння», і студент остаточно визначається зі своєю майбутньою професією та шукає можливість змінити ВНЗ.

Низький рівень навчального закладу. Після року навчання студент може оцінити реальний потенціал ВНЗ, куди він вступив. Застарілі методики викладання, відсутність технічних можливостей, «перевантаження» загальноосвітніми курсами – все це викликає бажання змінити місце навчання.

Неприйнятний колектив. Проблеми в спілкуванні із колегами виникають не тільки в підлітковому віці. Достатньо двох неприємних особистостей в групі, що б зробити процес навчання абсолютно нестерпним. Іноді легше покинути даний колектив та перейти до іншої організації, ніж терпіти п’ять років мук.

Студентам, поставленим в таке становище, залишається одне – знайти підходящий вищий навчальний заклад для подальшого навчання.

Порядок переведення з одного ВНЗ до іншого.

  1. Студент пише заяву на ім’я ректора ВНЗ, де навчається на даний момент.perekrestnoe postuplenie4
  2. Після підписання заяви на діючому місці навчання, студент приходить до вищого навчального закладу, де він бажає продовжити навчання, і пише заяву на ім’я ректора.
  3. Головне в процесі переведення – формування та здача академічної різниці. Список предметів для додаткової здачі складається на основі навчального плану спеціальності, на яку студент бажає вступити, і виписки з його залікової книжки. Форма проведення іспитів та заліків визначається для кожного предмета окремо.
  4. У разі успішного складання академічної різниці ректор видає наказ про допуск до занять і відправляє запит до ВНЗ, де студент вчиться, на отримання особової справи.
  5. Після отримання запиту, вищий навчальний заклад протягом тижня відправляє особисту справа студента на нове місце навчання і видає наказ про відрахування. В архіві ВНЗ зберігається копія академічної довідки, учбової картки студента, залікова книжка та список пересланих документів.
  6. На підставі отриманого запиту ректор видає наказ про зарахування студента на нове місце навчання.

Переводься до КІБіТ та отримуй інноваційну освіту!

perevod iz drugogo vuza2У нашому навчальному закладі відбувається набір на різні напрями підготовки, які здатні задовольнити запити самого вимогливого вступника. Розповімо про них докладніше.

У структурі Інституту функціонує три факультети:

В рамках факультету економіки ви можете перевестися на такі спеціальності:

Для придбання спеціальних знань про управління активами корпорацій та отримання міжнародного сертифікату CAP / CIPA, ви можете продовжити своє навчання на освітній програмі «Корпоративні фінанси».

На факультеті менеджменту діють наступні спеціальності:

Тільки в нашому Інституті ви зможете не тільки навчитися підприємницькій діяльності, а й створити свій власний проект та знайти інвесторів для його розкрутки! Освітня програма «Підприємництво» побудована за зразком програми «Enterpreneurship» університету Берклі та орієнтована на виховання справжніх «акул» бізнесу.

Факультет психології крім спеціальності «Психологія» (готує практичних психологів) включає освітню програму «Психологія бізнесу» – справжню «кузню» HR менеджерів, бізнес тренерів та фахівців із оцінки персоналу.

Якщо ви бажаєте перевестись з іншого ВНЗ до Київського інституту бізнесу та технологій, можете обрати спеціальність, на якій ви б хотіли навчатися, та потрапити до лав наших студентів вже у вересні.

Переваги Київського інституту бізнесу та технологій.

Все ще вагаєтесь у виборі? Ознайомтеся із списком наших позитивних сторін:perevod iz drugogo vuza4jpg

  • ми включаємо до навчального процесу проведення тренінгів, майстер класів, фокус груп;
  • ми вчимо наших студентів використовувати сучасні технологічні можливості (робота з Power Point);
  • ми організовуємо щорічні міжнародні стажування спільно із європейськими навчальними закладами;
  • ми підписуємо договори про практику із провідними українськими підприємствами.

Переведення до Київського інститут бізнесу та технологій можливе як з державного, так і з приватного українського ВНЗ (в окремих випадках – з вищого навчального закладу близького зарубіжжя). Для докладної консультації звертайтеся до співробітників приймальної комісії нашого Інституту в Києві або у філіях. Вступайте до КІБіТ і ми зробимо все можливе, що б ви не пошкодували про попереднє місце навчання!