Передноворічна зустріч КІБіТ: професійна святкова атмосфера!

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїПередноворічна зустріч КІБіТ: професійна святкова атмосфера!

Разом із всією Україною Київський інститут бізнесу та технологій пережив 2022 рік, що увійде в історію як «рік війни». Небезпека ракетних ударів, вимушене переселення викладачів та студентів, відсутність світла та зв’язку – закладом було гідно пройдено всі випробування і підсумки 2022 року були виведені із знаком «плюс».

Зважаючи на військовий стан підсумкову передноворічну зустріч було вирішено провести із професійною корисністю, а саме – у форматі корпоративної фотосесії.

Підготовчим етапом до заходу став професійний «make up» із участю запрошених візажистів. Кожному учаснику було створено власний діловий «look», який поряд із унікальністю працівника підкреслив його належність до дружньої команди Київського інституту бізнесу та технологій

Для кожного штатного науково-педагогічного працівника та представника адміністрації КІБіТ була проведена індивідуальна фотосесія, яка дозволила поповнити банк корпоративних фото закладу.

Поряд із портретною фотосесією було зроблено групові фотознімки із штатними працівниками та сумісниками, які вкотре довели позитивність, креативність та успішність колективу Інституту.

Заключним етапом зустрічі було інтелектуальне неформальне спілкування у приємній дружній атмосфері.

Адміністрація Київського інституту бізнесу та технологій вітає всіх студентів та науково-педагогічних працівників із наступаючим Новим Роком та бажає всім щастя, здоров’я, успіхів та Перемоги!