Як правильно писати мотиваційний лист? Дізнаємося із наших безкоштовних вебінарів!

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниЯк правильно писати мотиваційний лист? Дізнаємося із наших безкоштовних вебінарів!

Шановні абітурієнти, їхні батьки та інші зацікавлені особи!

Перед вступниками 2023 року стоїть нелегке завдання – не лише успішно скласти тести та вступні випробування, але і обґрунтувати в мотиваційному листі, чого саме вони є гідними вступу.

Переконані, ви маєте безліч переваг та гарних рис…Проте чи так просто їх викласти в одному листі, не забуваючи нічого та підкреслюючи те, що потрібно? І щоб лист був інформативним  та непересічним при будь-якому форматі читання – швидкому «за діагоналлю» чи вдумливому і ретельному із подробицями? Задача не із легких…

Переконались, що можуть бути складнощі? Ми допоможемо вам їх вирішити! Київський інститут бізнесу та технологій запрошує всіх бажаючих взяти участь у серії безкоштовних вебінарів із написання мотиваційного листа

Під час участі ви дізнаєтеся:

  • Що таке мотиваційний лист і якими є вимоги до його написання
  • На що потрібно звернути увагу при формуванні змісту
  • Яким чином правильно викласти на папері всі аргументи «за» і приховати аргументи «проти»
  • В чому полягає методика написання ефективних мотиваційних листів

Практична частина вебінарів буде являти собою аналіз написаних вами листів, під час якого потенційні абітурієнти на власному досвіді шяхом «спроб та помилок» зможуть оволодіти навичками написання непересічних і найбільш переконливих мотиваційних листів.

Чекаємо вас на наших зустрічах раз на два тижні о четвер о 19:30. Перша зустріч відбудеться 30 березня!

Зустрічі відбуватимуться  за посиланням https://us04web.zoom.us/j/6860089901?pwd=dDRkV3JZM1pzRVBXMjlRZHJVU1hvdz09

Нагадуємо,  шанс отримати вміння писати правильні листи нічого  вам не вартуватиме, адже участь у вебінарах абсолютно безкоштовна!

Приєднуйтеся до наших занять та використайте свій шанс стати абітурієнтом максимально правильно!