Осінь насуває, а team building триває! Традиційна вечірка знайомств у КІБіТ!

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниОсінь насуває, а team building триває! Традиційна вечірка знайомств у КІБіТ!

Київський інститут бізнесу та технологій є не лише місцем, де студенти здобувають знання та отримують спеціальність. Це місце активної соціалізації студентів, які вчаться дружити, встановлювати партнерські відносини, комунікувати. І одним із найважливіших заходів, які зближують наших першокурсників, є «team building party». Мова йде про вечірку знайомств, що традиційно відбувається наприкінці вересня в теплі і затишні дні.

Party-2020 була і схожою, і водночас несхожою на інші. Якщо мета та концепція були звичними та традиційними, то масштаб та інтенсивність ні в якій мірі не йшли у порівняння із попередніми. Шалені креативні ігри та максимум спілкування – головний підсумок вечірки. Але про все по порядку!

Офіційна частина – урочисто, але лірично…

Захід відкрила ректор Інститутут Олена Вячеславівна Яковлева, яка привітала всіх присутніх із Днем знайомств, побажала провести його весело та продуктивно.

Наступним взяв слово студент четвертого курсу, чарівний та неперевершений Лука Кадагішвілі. Хлопець, який під час навчання зміг завоювати симпатії всього колективу, привітав першокурсників із початком навчального року та побажав всім удачі.

Ліричний сюрприз приніс аудиторії другокурсник Данило Карленко, який був ведучим минулого Дня знайомств. Студент виконав пісню молодіжного колективу «Градуси» «Режисер», яка викликала справжнє захоплення у всіх присутніх.

Офіційна частина стала чудовим вступом до справжньої team building party!

Як ігри та розваги обєднали першокурсників КІБіТ

Початок був покладений, настрій у всіх став пожвавлений, і тоді прийшов зірковий час ведучих Лілії Костянтинівни Чалейчук та Тамари Артурівни Осадчої! Розроблена за участі студентів програма розваг та ігор стала справжнім бумом для колективу КІБіТ, якого, здавалося б, вже важко здивувати чим-небудь новим.

Наші першокурсники та колектив КІБіТ встигли пограти у наступні ігри:

  • «Коло+коло» – інтерактивне знайомство та обмін контактами. Після хлопку кожен із учасників переміщувався до іншого і зав’язував новий діалог. Ось як можна перезнайомитися якомога швидше!
  • «Запам’ятай мене» – хлопці та дівчата повинні були не лише познайомитися один з одним, але і запам’ятами своїх нових знайомих, бути спроможними згадати їхні імена, хобі та основні симпатії.
  • «Який я?» – хто ж не похвалить себе, як не ти сам! Кому попадав м’яч, який кидали із центра кола, обов’язково мав сказати про себе якусь приємність. Розумний, красивий, старанний, відповідальний – яких тільки позитивних сторін першокурсники не познаходили у самих себе!
  • «Вгадай Хто ти?» Розгадувати, ким ти є зараз, набагато складніше, ніж перераховувати свої позитивні якості. Особливо якщо ти не бачиш, ким тебе записали. Проте шляхом спроб і здогадок наші кмітливі «першачки» впоралися і з цим завданням!
  • «Збери літери». Знайомитися навчились, а збиратися докупи? «Прокачати» навички командної роботи допомогла невтомна винахідниця Лілія Олексіївна Чалейчук, яка запропонувала кожному студенту тимчасово «перетворитися» на літеру. А щоб скласти із літер слово потрібно було оперативно вишукуватися у певному порядку.

Ігрова форма спілкування – це не лише встановлення приємних знайомств, але і формування навичок бізнес комунікації. Адже компроміс досягається лише там, де просто та легко!

«Пікнік на острові КІБіТ» або традиційне святкове барбекю

Активні інтелектуальні ігри завжди пробуджують великий апетит, особливо якщо вони на відкритому повітрі. І після закінчення першого етапу team building розваг саме настав час гарно підкріпитися.

На відміну від «традиційних» шашликів, які смажаться на кожному пікніку, «фішкою» КІБіТ стали сосиски – страва швидкого приготування, яке підходить всім. Студенти із задоволенням коштують смачні імпровізовані сандвічі, запиваючи їх смачним томатним соком або чаєм.

Ще перед початком розважальної частини відповідальні «кухарі» розпалили мангал, який був готовий до смаження якраз під кінець першої частини.

Смачний перекус був готовий у максимально рекордний термін, і всі голодні поласували смачненькою стравою.

Відновили сили, і знову до бою!

Частина друга – багато спорту та трошки таємничості…

Після смачної «обідньої перерви» настав час до активного дозвілля, коли студенти змогли поділитися з іншими своєю енергією.

  • «Гарячі стільці» – кількість стільців однозначно не співпадала із кількістю учасників. Хто ж опинився зайвим? Правильно – той, хто не тримав себе у формі та прибіг останнім!
  • «Куди вітер дує?» – під керівництвом вправного розважливого ведучого хлопці та дівчата мінялися, як тільки виявлялося, що «вітер дує у сторону того, хто…» Назва спеціальності, особливості одягу і зовнішності, характер та хобі – відгадкою до загадки могла стати будь-яка ознака!
  • «Скульптор та глина» – справжня боротьба команд, одна з яких «ліпила із глини фігуру», а друга – відгадувала, що це таке. Цікава та інформативна гра у шаради!

Завершальним етапом вечірки знайомств стала гра «Таємничий друг». Кожен першокурсник витягував ім’я свого новоспеченого колеги, яке було відомо лише йому та ведучим. І отримував завдання зробити цьому другу щось приємне на протязі тижня. А як цей друг про це дізнається? Через тиждень карти розкриються!

Вечір знайомств 2020 року пройшов бурхливо, весело та корисно! Даний захід по праву може претендувати на одну із найкращих полій в житті Інституту за останні декілька років. Так тримати, КІБіТ!

Бажаєш дізнатися, як відбувалася team building вечірка в минулому році? Читай тут:

Team building party в КІБіТ: нові знайомства для першачків

Знайомство із першим курсом або team building «по-КІБіТівськи»