Підтримуємо інноваційні проекти першокурсників! Експертний погляд найвищого рівня від ректора КІБіТ

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїПідтримуємо інноваційні проекти першокурсників! Експертний погляд найвищого рівня від ректора КІБіТ

Київський інститут бізнесу та технологій позиціонує себе як лідера в галузі бізнес освіти та є ефективним майданчиком підприємницької екосистеми. Головним замовником освітніх послуг КІБіТ є бізнес, а стратегією розвитку закладу – економіка знань та lifelong learning (навчання на протязі життя).  Всі наші студенти навчаються за проектною методикою, і розробляють власні бізнес ідеї, починаючи із перших днів навчання.

Адміністрація КІБіТ всіляко стимулює та підтримує підприємницький інтерес у студентів, про що свідчить діяльність «StartUp Академії» КІБіТ,  співробітництво із бізнес-інкубаторами та різноманітні бізнес-дисципліни, одну іх яких читає сама ректор Олена В’ячеславівна Яковлева.

Якщо за справу береться куратор такого рівня, студентам немає коли розслаблятися! Вже через два тижні після початку занять хлопці та дівчата вперше винесли на широкий загал обговорення своїх бізнес ідей та зробили спробу розробити стратегію їхньої подальшої реалізації. Олена Вячеславівна виказала свої експертну думку щодо кожного потенційного проекту та окреслила перед студентами подальші напрямки роботи.

Бажаємо успіху нашим починаючим підприємцям!