Нові досягнення наукової спільноти КІБіТ! Знайомимося із спецвипуском «Віснику КІБіТ»

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїНові досягнення наукової спільноти КІБіТ! Знайомимося із спецвипуском «Віснику КІБіТ»

Київський інститут бізнесу та технологій здійснює не лише продуктивну навчальну та організаційну діяльність, але і є організатором та учасником багатьох наукових проектів. Розвиток бізнесу та технологій вимагає різнопланових теоретичних досліджень в галузі економіки, менеджменту,  інформаційних технологій, суспільно-гуманітарних наук, тому наукова робота є пріоритетом в КІБіТ.

Нові інноваційні рішення актуальних для бізнесу та технологій проблем були  запропоновані студентами та викладачами під час фокусної річної події Інституту ХIV Міжнародної науково-практичної конференції  «Студент – Дослідник – Фахівець». І восени  року нарешті  побачив світ 44 вісника КІБіТ «Herald of  Kyiv Institute of  Business and Technology», де відображені  результати наукових досліджень учасників. Найкращі 150 доповідей із 19 країн надали науковому нові продуктивні ідеї та засоби реалізації новітніх технологій, що є особливо актуальним під час дистанційного навчання. Вітаємо КІБіТ із черговою науковою перемогою!