Цифрова компетентність викладачів ЖФ КІБіТ: вітаємо Д.В.Миценка із підвищенням кваліфікації!

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїЦифрова компетентність викладачів ЖФ КІБіТ: вітаємо Д.В.Миценка із підвищенням кваліфікації!

Завідувач кафедри гуманітарних і фундаментальних дисциплін ЖФ КІБіТ, кандидат педагогічних наук, Миценко Данило В’ячеславовович  завжди був в «авангарді» діджиталізації  викладацького складу Інституту. Активна робота із платформами Google Classroom, Prometeus та різноманітними навчальними додатками завжди бул невід’ємною складовою навчальних курсів пана Данила. Проведені ним майстер класи та семінари із діджиталізації багато в чому допомогли визначити обличчя КІБіТ як флагмана із використання передових технологій (див.більше «Данило Миценко: «Якщо викладач не хоче перетворитися із сучасного та конкурентного на «совкового» , потрібно бути онлайн»»)

Дистанційне навчання кинуло виклик багатьом професіоналам і поставило нові задачі. І в результаті ми можемо привітати нашого провідного викладача із взяттям нової висоти – успішного засвоєння курсу «Ефективні рішення Google for Education для хмарної взаємодії”. Навчання було організоване в рамках партнерства Google України з МОН України для більш широкого впровадження дистанційного навчання в освітніх установах в умовах карантинних обмежень, пов’язаних із пандемією COVID-19.

Вітаємо нашого провідного викладача Данила Миценка і бажаємо йому успішної практичної реалізації здобутих знань!