Любов Пишнова: КІБіТ навчає інноваційним методикам

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниЛюбов Пишнова: КІБіТ навчає інноваційним методикам

 

Наші студенти – найрозумніші та найкреативніші! Щорічна конференція «Студент – Дослідник – Фахівець» підтвердила статус Інституту як майданчика для формування фахівців в нових галузях знань та професій і дала великий матеріал для рубрики «Знайомимося із студентами». Отже, перша наша «ластівка» – Любов Пишнова, лауреат секції «Психологія», студентка спеціальності «Фінанси» Вінницької філії коледжу КІБіТ.

Чесно кажучи, я приїхала в Київ без особливого настрою, думала буде страшно і важко. Однак вже на початку конференції у мене з’явилася впевненість у собі, я ретельно продумала свій виступ, і змогла розкрити тему на всі 100%.

пышноваМоя доповідь була присвячена ігровим методикам, які використовують під час навчання дітей англійській мові. Зайнятися подібною проблематикою мене надихнув семирічний братик. Перед школою він почав відвідувати приватні уроки та вивчати мову, але скоро з’ясувалося, що хлопчик не може запам’ятати елементарного і просто не справляється із навантаженням. «Зубріння» виявилося непосильним тягарем для юного учня, тому я вирішила взяти справу в свої руки.

Спочатку я ознайомилася в інтернеті із різними ігровими методиками та зупинилася на варіанті «Монополія». Роздрукувавши і скомбінувавши всі елементи, я поставила принцип цієї гри «на службу» навчання англійської. Все було дуже просто – як тільки братик вирішував завдання, він набирав певну кількість балів і проходив далі. Це стимулювало його підвищувати рівень складності виконуваних завдань, створювало атмосферу здорової конкуренції, істотно підіймало мотивацію. Перших результатів ми досягли вже через кілька занять, а через півроку наш майбутній школяр вже міг вимовляти окремі фрази і складати коротенькі діалоги.

В майбутньому я планую стати психологом, саме практикуючим, збираюся працювати із дітками, з якими дуже легко знаходжу спільну мову. Так склалося, що зараз я вчуся на спеціальності «Фінанси», проте впевнена, що майбутнє моє покликання – психологія.

Важко повірити, але я вже зараз здобуваю нові знання, які допоможуть в моєї майбутньої професії. Хоч між фінансами і психологією дуже мало спільного, проте в КІБіТ я вивчаю інноваційні освітні методики, які допомагають розвинути креативне мислення і сформувати базис для отримання подальших знань. Моя мета – широкопрофільна інноваційна освіта, яке надасть можливості в майбутньому здобути ту професію, яку я забажаю.

Багато людей закінчують один вуз, потім розуміють, що хочуть займатися іншим видом діяльності, і стають перед вибором – продовжувати працювати там, де звик, або розвернутися на 180 градусів, змінювати професію, роботу спосіб життя. Подібна проблема переді мною не постає, я вже готова перепрофілюватися і змінити спеціальність одразу після закінчення Інституту. Сьогодні головне бути компетентним та рішучим, і це перші і необхідні якості успішної людини.