Куди вступати? Зробіть вибір на користь інноваційності!

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниКуди вступати? Зробіть вибір на користь інноваційності!

З першого вересня минулого року школи майбутній випускник задається питанням: «Куди вступати після 11 класу?» Питанням, рішення якого не можна відкласти, із яким ви будете засинати та прокидатися, доки не знайдете довгоочікувану відповідь. І освіта, яку вступник бажає отримати, має бути сучасною, актуальною та затребуваною, що ще більше ускладнює процес вибору.

Складно визначитися і не знаєте, на якому ЗВО зупинитися? Київський інститут бізнесу та технологій пропонує вам інноваційну освіту, побудовану на компетентнісному підході, із якою ви не тільки зможете зайняти хорошу посаду, але й стати успішним підприємцем. Чому все ж таки варто вступати до КІБіТ?

Актуальні знання

Інтенсифікація бізнес процесів та напіврозпад знань змушує задуматися, до якого інституту вступати, що б не витратити марно п’ять років, а навчитися затребуваній професії. Освітні бізнес програми Інституту ретельно враховують актуальні бізнес тренди та базуються на використанні економічно-статистичних даних максимум піврічної давності.

Компетентнісний підхід

Якщо вирішувати, куди піти після 11 класу, слід задуматися не про обсяг майбутніх знань, але й про перелік отриманих у подальшому вмінь. Всі навчальні курси Київського інституту бізнесу та технологій орієнтовані на розвиток професійних, управлінських та особистісних компетенцій за допомогою різних тренінгів, майстер-класів, коворкінгів і т.д.

Робота із програмним забезпеченням

Сучасний бізнес неможливо уявити без використання комп’ютерних програм та digital system, а цифрова грамотність є однією із найактуальніших професійних компетенцій. Тому один із пріоритетних напрямків підготовки на всіх спеціальностях КІБіТ – вивчення пакету Microsoft Office, корпоративного програмного забезпечення, а також принципів роботи різних CRM систем.

Навчання за проектною методикою

До якого інституту можна вступити, що б вас вчили правильно, а не забивали голову зубрінням «за шаблоном»? Очевидно, що до того, де використовують методики, орієнтовані на розвиток креативного нестандартного мислення. Всі навчальні курси Київського інституту бізнесу та технологій побудовані на навчанні, яке передбачає роботу у командних проектах, а також реалізацію індивідуальних та групових StartUp.

Практичний модуль

Теоретичні знання, отримані в аудиторії, повинні неодмінно підтверджуватися відпрацюванням практичних навичок. Вступнику варто визначитися, до якого інституту можна вступити, що б після випуску використовувати свій диплом на всі 100%. Навчальний процес нашого Інституту включає до себе практичний модуль, під час якого студенти відвідують різні підприємства, де знайомляться із виробництвом та принципами управління.

Активна соціалізація

Навчання у закладі вищої освіти означає не лише знання, але й формування особистості шляхом соціалізації. Студенти Київського інституту бізнесу та технологій відвідують екскурсійні об’єкти, беруть участь в громадських заходах, проводять спортивні змагання, організовують свята та вечірки і т.д. Диплом нашого інституту означає не лише наявність професіоналізму, але й лідерські якості, а також налагоджену мережу бізнес знайомств.

Наукова діяльність

Куди піти після 11 класу, якщо є бажання отримати повноцінну вищу освіту, а не пройти «короткострокові інтенсивні курси», із дипломом бакалавра? Вірно, до інституту, де активно розвивається наука. КІБіТ є інноваційним навчальним закладом, де здійснюються активна наукова діяльність та апробуються всі передові бізнес ідеї. Квінтесенцією наукового життя Інституту виступає щорічна міжнародна науково-практична конференція «Студент – Дослідник – Фахівець».

Багаторівневе міжнародне співробітництво

Багато вступників шукають, до якого інституту вступити після 11 класу, і згодом знайти роботу у закордонній компанії. Київський інститут бізнесу та технологій здійснює активну міжнародну співпрацю із іноземними посольствами, навчальними закладами, агентствами та компаніями як в рамках обміну студентами, так і щодо питань проходження студентської практики із перспективою подальшого працевлаштування.

Орієнтація на запити бізнес компаній

Бізнес є основним замовником та споживачем освітніх послуг КІБіТ. Інститут зацікавлений у випуску кваліфікованих професіоналів сучасного зразка, готових працювати в бізнес секторі, тому завжди намагається тримати руку на «пульсі подій», що б вчасно зорієнтувати студентів, куди вступати. Представники адміністрації та викладачі беруть активну участь у підприємницьких форумах, засіданнях бізнес-асоціацій, наукових конференціях, тренінгах та практикумах із метою ознайомлення та впровадження до навчального процесу актуальних вимог роботодавців.

Київський інститут бізнесу та технологій вирішує питання: «Куди вступати після 11 класу?» на користь інноваційної практично орієнтованої освіти, побудованого на проектних бізнес методиках.

Метою КІБіТ є випустити фахівця із найбільш різноманітним набором затребуваних компетенцій. Адже якщо знання – це сила, то компетенції – це успіх. І ті, хто навчався в рамках компетентнісного підходу, завжди будуть у виграші, адже інформація може застарівати, а набуті навички будуть лише розвиватися та прогресувати.

Шановні вступники! Київський інститут бізнесу та технологій запрошує вас стати нашими студентами і взяти участь у інтенсивних бізнес освітніх процесах, що стане запорукою вашої майбутньої успішної кар’єри. Чи не можете вирішити, до якого інституту вступити після 11 класу? Приймайте вірне рішення та вступайте до КІБіТ!

Читайте також нашу статтю: «Чому Ми? 11 причин вступити до КІБіТ у Києві»