Кінець року в коледжі: як виправити погані оцінки та підтягнути навчання

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниКінець року в коледжі: як виправити погані оцінки та підтягнути навчання

Ось і добігає кінця черговий навчальний рік. Написання ЗНО (для першокурсників), практичні модулі, виробнича практика (для старшокурсників) – все це закінчується, і кожен викладач виставляє по своїй дисципліні підсумкові бали. На жаль, не всі можуть похвалитися відмінним навчанням, і погані оцінки теж мають місце. Чи так це критично? Розберімося!

Погана оцінка в КІБіТ: проста формальність чи тривожний сигнал?

Деякі студенти, які ще не до кінця визначилися із життєвими пріоритетами, не усвідомлюють важливості навчання і вважають, що погана оцінка – це нічого страшного, он Альберт Енштейн взагалі був «трієчником», а отримав Нобелівську премію.

Звичайно, не можна змушувати студентів вчитися «заради обгортки» або «заради відміток». Однак давайте подивимося, що означає «гарна оцінка» саме в стінах економіко-технологічного коледжу КІБіТ.

Рівень знань. Коледж КІБіТ – інноваційний багаторівневий навчальний заклад, орієнтований на випуск кваліфікованих кадрів для роботи в бізнесі. Тому питання: «Як підвищити рівень успішності студентів?» прирівнюється не до питання: «Як не зіпсувати статистику?», а до прагнення підняти загальний рівень знань учнів, що б зробити їх перспективними кадрами для майбутніх роботодавців. Але ж  кваліфікації не буде без високого рівня знань.

Ступінь розвитку практичних навичок. Економіко-технологічний коледж орієнтований на прикладну освіту, тому оцінювання знань студентів означає оцінювання рівня розвитку їхніх практичних навичок. Отримав погану оцінку із фінансів? Значить, зарано йти працювати фінансистом, бо у тебе низький рівень фінансової грамотності. З інформатики? Сучасні корпоративні digital системи (а відповідно й висока зарплата) пройдуть повз тебе. Із соціальної педагогіки? Складно буде влаштуватися до родини гувернанткою, не маючи педагогічних навичок! Мотивація до навчання в коледжі КІБіТ є мотивацією до здобуття компетенцій.

Організованість. Гарні оцінки свідчать про високий рівень організованості. Зараз, коли час цінується найдорожче тому, що його вічно не вистачає (дорога до місця навчання, родинні обов’язки, розваги і т.д.), для молодих людей дуже важливо навчитися раціонально організовувати своє навчання і встигнути все. Результатом ваших досягнень в сфері тайм-менеджменту стануть ваші успіхи в навчанні.

Престиж. Додатковим стимулом мотивації до навчання служить гарна репутація в колективі. У наших стінах навчають майбутніх управлінців та підприємців, для яких важливо вміти бути лідером та легко встановлювати контакти. А коли ти маєш репутацію відмінника або «хорошиста», то зробити це набагато легше, ніж коли ми не вилазиш із «хвостів».

Самоповага. Відсутність поганих оцінок підніме твій авторитет не тільки в очах оточуючих, але й у своїх власних. Одним із головних критеріїв, що визначають ТОП підприємця, є віра в успіх та власні сили. Тому впевненість в собі, продиктована гарною успішністю, є важливим моментом для навчання в бізнес коледжі.

Якщо ти вступив до навчального закладу для того, що б здобути знання та кваліфікацію, потрібно стежити за навчанням і намагатися не отримувати негативних оцінок, адже вони, подібно до дзеркала, відображають рівень твого професіоналізму.

Як виправити погані оцінки: поради від КІБіТ

Якщо ти переконався, що вчитися потрібно добре, і відмітки отримувати виключно позитивні, можеш ознайомитися із нашими рекомендаціями, як підтягти навчання та виправити підсумкові оцінки. Отже, що ж можна зробити і як допомогти?

Виконати всі завдання в Google Class. Економіко-технологічний коледж КІБіТ навчає студентів із використанням сучасних технологічних освітніх методик, в тому числі й онлайн-платформи Google Classroom. Платформа дозволяє працювати із студентами дистанційно та розміщувати виконані самостійні роботи. Що робити, якщо не здав домашнє завдання вчасно? Виконати всі завдання, запропоновані в Google Classroom, та ліквідувати заборгованості!

Підготувати презентацію. Навчальні плани передбачають не лише аудиторні години, а й самостійну роботу. Ти можеш звернутися до викладача і отримати від нього завдання підготувати презентацію на тему, яку ви не встигли розглянути на парі, а потім здати її в призначений для консультацій час.

Скласти звіт про відвідування підприємств. Яким чином можна добре вчитися в практично орієнтованому коледжі? Брати участь у екскурсіях на підприємства та складати власні звіти про їхні відвідування! Вивчення виробництва, спілкування із представниками адміністрації, знайомство із документацією – все це надає, як практичного досвіду, так і можливість підвищити підсумкові бали.

Реалізувати власний проект. Коледж КІБіТ – одна із структурних складових Київського інституту бізнесу та технологій, який є успішним майданчиком підприємницької екосистеми. Тому, починаючи із наймолодших курсів, студенти беруть участь в розробці та реалізації індивідуальних і групових проектів на різних рівнях. Мотивація до навчання заохочується, як на рівні участі в проектах закладу (StartUP Академія), так і в якості приватної ініціативи.

Взяти участь в конференції. Щорічно в КІБіТ відбувається міжнародна науково-практична конференція «Студент – Дослідник – Фахівець», в якій беруть участь студенти, викладачі, представники міжнародних владних органів, наукових організацій та провідних підприємств. Цікава та інформативна доповідь – відмінний спосіб не лише виправити погану оцінку, але і попрактикуватися в публічних виступах та надрукуватися в науковому журналі.

Дорогі наші студенти! Адміністрація економіко-технологічного коледжу бажає випустити вас успішними, креативними та кваліфікованими професіоналами! Однак нагадуємо, що без старанного навчання це завдання буде дуже складно виконати, тому тримайте свою успішність на контролі і вчіться добре. Гарних вам оцінок!