Що означає «Бути студентом ВНЗ»?

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниЩо означає «Бути студентом ВНЗ»?

kakim doljen bit student vuza1Ось і закінчилася вступна кампанія, і ви прочитали своє ім’я в списках, рекомендованих до зарахування до ВНЗ. Затісна шкільна парта, конфліктний підлітковий вік, вступникські нерви та стреси залишилися позаду, а попереду вас чекає золота пора – яскравий і багатогранний світ студентства, наповнений подіями та емоціями. Давайте разом розберемося, хто такі студенти, і який сенс ми вкладаємо в це поняття.

Молодь – надія суспільства. Без чого не може жити справжній студент.

У всі часи студентство вважалося передовою верствою населення із прогресивними поглядами та рішучими вчинками. Прагнення до знань і активна життєва позиція роблять цих молодих людей несхожими на інших членів суспільства. Що ж відрізняє сучасних студентів?

Серйозне ставлення до навчання. Головне завдання студента – вчитися. У сучасному світі всі повинні розуміти, що освіта – фундамент для майбутньої роботи і тільки від тебе самого залежить, наскільки грамотним фахівцем ти вийдеш. Відвідування пар, робота із літературою, пошук варіантів практичного застосування отриманих знань, участь в наукових конференціях – обов’язкові заходи для кожного студента. Якщо людина не знає, навіщо вона вступила, і розглядає ВНЗ виключно як місце для просиджування штанів, світ може пошкодувати про втрату майбутнього гарного професіонала та привітати ще одного авантюриста-неука.

Високий інтелектуальний рівень. Студентство – золота молодь. У них світла голова та допитливий розум. Вони багато читають та дивляться, вбираючи подібно до губки, знання та інформацію. Не дивно, що відмітною ознакою студентства вважається інтелектуальність та ерудованість. В останнє десятиліття студенти також визнані найбільш «технологічно підкованою» частиною населення – адже вони розбираються в комп’ютерах та інших гаджетах набагато краще, ніж старше покоління.

Широкий кругозір. Незважаючи на зайнятість навчанням, студенти завжди знаходять час для подорожей та поїздок. Поступаючи до ВНЗ, хлопці та дівчата зустрічають друзів, знаходять другу половинку, заводять нові знайомства – так і збирається компанія для спільних заходів. Кожні вихідні зайняті відвідуванням культурних місць, зустріччю з цікавими людьми або участю в громадських акціях. Легкі на підйом і не обтяжені родиною та господарськими справами, вони встигають скрізь і всюди, набираючись нових вражень, та дізнаючись багато нових, невідомих раніше речей.

Інтерес до новинок. Старше покоління часто консервативно, зациклилося на формулах: «Ось в мій час було правильно, а зараз повна нісенітниця» та «Навіщо воно мені, все життя без нього жили». Молоді хочеться спробувати життя з усіх боків, тому вона завжди відкрита до експериментів і новацій. Студенти уважно вивчають та намагаються спробувати все нове – як добре, так і в погане (адже не буває зла без добра, а позитиву без негативу). Єдине застереження юним експериментаторам – будьте обережні та не робіть того, про що згодом доведеться пошкодувати.

Повага культури особистості. Студент – це не просто учень в навчальному закладі. Це статус, який зобов’язує бути відповідальним за майбутнє країни і його населення. Студент – це особистість, яка бачить в інших людях таких же особистостей, і уособлює собою культуру поваги до свободи вибору та ціннісних орієнтацій.

Студент – не просто вчорашній школяр. Він – особистість з великої літери, фундамент майбутнього суспільства, який має великий потенціал та прагне розкрити його з усіх боків.

І що ж там «всередині»? Особливості студентського характеру.

Кожна людина індивідуальна і за типом темпераменту, і за характером. Але все ж кожної соціальної групиkakim doljen bit student vuza2 притаманні свої особливі та неповторні «внутрішні» риси. Давайте заглянемо, що у студента всередині!

Оптимізм. Молоді властиво думати, що світ можна змінити на краще, а добро неминуче переможе зло. Бюрократична тяганина викликає щире обурення, а поганий вчинок близької людини сприймається як світова трагедія. Студенти – найактивніші учасники акцій протесту та волонтерських проектів, їх можна зустріти саме в тих місцях, де люди найбільше потребують допомоги. Шановні «бачивші життя» песимісти»! Не будемо розчаровувати наших ентузіастів, адже оптимісти крутять земну кулю!

Енергійність. Не спати всю ніч і поїхати на пари? Випити чашку кави та піти гуляти? Підготувати домашнє завдання  відправитися в нічний клуб? Це про студентів! Час для них біжить швидко, і вони бояться пропустити щось важливе, витративши час на сон або їжу. Після тижня навчання в обов’язковому порядку плануються бурхливі веселощі, якщо, звичайно, не потрібно поспішати на потяг для поїздки до якого-небудь мальовничого куточку нашої країни. Студентська енергія б’є через край, дозволяючи молоді встигати скрізь і всюди.

Креативність. Студенти творчо підходять до вирішення будь-якої задачі. Вечірка, день народження, романтична прогулянка, групова поїздка – будь-яка подія перетворюється на справжнє свято життя з безліччю несподіваних сюрпризів. Серед студентської молоді також популярні ігри в квест, інтелектуальні лабіринти та інші види розваг, що розвивають творче начало і нестандартне мислення.

Цілеспрямованість. Сучасна молодь чітко знає, чого вона хоче. Починаючи із першого курсу, студент замислюється про майбутню роботу та розписує життєвий план. Він може трохи відрізнятися від навчального в окремих деталях (поверхневе вивчення окремих предметів), але збігатися із ним в головній меті – стати справжнім професіоналом у своїй справі та зробити добру кар’єру. День у день студент кидає всі сили на виконання свого життєвого завдання, намагаючись не звертати з наміченого шляху. А якщо така спокуса і виникає, слід пам’ятати, що теперішня нажива за допомогою некваліфікованої праці ніколи не зрівняється із гідною зарплатою фахівця екстра-класу.

Самостійність. Практично всім першокурсникам здається, що вони вилетіли із рідного гнізда та відірвалися від материнської турботи, навіть якщо вони продовжують жити з батьками в одній квартирі. Настає дике бажання робити все самому – вчитися, працювати, прибирати, готувати, гуляти, та нікому не звітувати у своїх вчинках. Прагнення стати самостійним завжди похвально, але потрібно пам’ятати, що все повинно бути в міру. Не варто доводити, що ти самостійний, тікаючи з дому, подібно безпритульному тільки тому, що тобі сказали помити посуд або обмежили у кишенькових витратах.

Молоді і гарячі студентські серця здатні перевернути гори, вірити в високі ідеали та нещадно боротися з будь-якою несправедливістю – такою є бурхлива студентська натура.

Не навчанням єдиним … З чого складається студентське життя.

kakim doljen bit student vuzaСтудентське життя – не тільки відвідування пар та «зубріння», а й соціалізація особистості. Навчання у ВНЗ робить людину дорослішою у всіх сенсах та розвиває здатність до комунікації. Чим займаються студенти, крім студентського життя?

Участь в наукових конференціях. У кожному вищому навчальному закладі проводяться наукові заходи – конференції, семінари, круглі столи, хакатони. Викладачі ВНЗ стимулюють студентів на проведення наукових досліджень. Вибір теми, постановка проблеми, збір фактичного матеріалу та його аналіз завершується написанням наукової роботи, що публікується в збірнику тез, присвячених конференції. Головне для студента – захистити свою тему в науковій доповіді та відповісти на поставлені запитання. У сучасних навчальних закладах (у тому числі і в КІБіТ) доповіді робляться у формі презентацій, що допомагає студентам набувати навичок роботи з Power Point.

Громадська діяльність. Студенти – є не тільки майбутні ми професіоналами, але і певною соціальною силою. У всьому світі існують спеціальні органи, які стежать за захистом прав студентів та займаються організацією громадських та культурно-мистецьких заходів. В Україні подібні органи мають форму Студентського Парламенту або Студентської Ради.

Культурна активність. Молоді не є чужим почуття «прекрасного». Вони часто відвідують театри та художні виставки, де знайомляться із творами класичного та світового мистецтва. Популярна тема для студентських бесід – прочитані книги, а спільне проведення часу часто означає похід в кіно або перегляд цікавого фільму в домашній обстановці.

Поєднання роботи та навчання. Багато студентів хочуть уникнути стандартного сценарію пошуку роботи після випуску – складання резюме та втомлюючих походів на  співбесіди. З цією метою вони починають шукати роботу за фахом набагато раніше – починаючи з другого-третього курсу. Часто робота знаходить майбутніх випускників в особі компаній, які набирають практикантів, що б після закінчення запропонувати їм працевлаштування із офіційним оформленням.

Навіть поза навчання студент завжди залишається студентом – цікавою та захопливою особистістю, здатною виявити себе в науковому, громадському та культурному житті.

Шановні студенти! Київський інститут бізнесу та технологій вітає вас із початком навчального року та бажає успіхів у навчанні і особистому житті! Пам’ятайте, що студент – звання, яке треба носити із честю та гордістю, адже від вас залежить майбутнє нашої країни!

Что означает «Быть студентом ВУЗА»?

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниЩо означає «Бути студентом ВНЗ»?

kakim doljen bit student vuza1Вот и закончилась вступительная кампания, и вы прочитали своё имя в списках, рекомендованных к зачислению в ВУЗ. Тесная школьная парта, конфликтный подростковый возраст, абитуриентские нервы и стрессы остались позади, а впереди вас ждёт золотая пора – яркий и многогранный мир студенчества, наполненный событиями и эмоциями. Давайте вместе разберёмся, кто такие студенты, и какой смысл мы вкладываем в данное понятие.

 Молодёжь – надежда общества. Без чего не может жить настоящий студент.

Во все времена студенчество считалось передовым слоем населения с прогрессивными взглядами и решительными поступками. Стремление к знаниям и активная жизненная позиция делают этих молодых людей непохожими на других членов общества. Что же отличает современных студентов?

Серьёзное отношение к учёбе. Главная задача студента – учиться.  В современном мире все должны понимать, что образование – фундамент для будущей работы и только тебя самого зависит, насколько грамотным специалистом ты выпустишься. Посещение пар, работа с литературой, поиск вариантов практического применения полученных знаний, участие в научных конференциях – обязательные мероприятия для каждого студента. Если человек не знает, зачем он поступил, и рассматривает ВУЗ исключительно как место для просиживания штанов, мир может пожалеть о потере будущего хорошего профессионала и поприветствовать ещё одного авантюриста-неуча.

Высокий интеллектуальный уровень.  Студенчество – золотая молодёжь. У них светлая голова и пытливый ум. Они много читают и смотрят, впитывая подобно губке, знания и информацию. Неудивительно, что отличительным признаком студенчества считается интеллектуальность и эрудированность. В последнее десятилетие студенты также признаны самой «технологически подкованной» частью населения – ведь они разбираются в компьютерах и прочих гаджетах гораздо лучше, чем старшее поколение.

Широкий кругозор. Несмотря на занятость учёбой, студенты всегда находят время для путешествий и поездок. Поступая в ВУЗ, ребята встречают друзей, находят вторую половинку, заводят новые знакомства – так и собирается компания для совместных мероприятий. Каждые выходные заняты посещением культурных мест, встречей с интересными людьми  или участием в общественных акциях. Лёгкие на подъём и не обременённые семьёй и хозяйственными делами, они успевают везде и повсюду, набираясь новых впечатлений, и узнавая много новых, неизвестных ранее вещей.

Интерес к новинкам. Старшее поколение часто консервативно, зациклившись на формулах: «Вот в моё время было правильно, а сейчас полная ерунда» и «Зачем оно мне, всю жизнь без него жили». Молодёжи хочется попробовать жизнь со всех сторон, поэтому она всегда открыта к экспериментам и новациям.  Студенты внимательно изучают и пробуют всё новое –  как хорошее, так и плохое  (ведь не бывает зла без добра, а позитива без негатива). Единственное предостережение юным экспериментаторам – будьте осторожны и не совершите того, о чём впоследствии придётся пожалеть.

Уважение культуры личности. Студент – это не просто учащийся в учебном заведении. Это статус, который обязывает быть ответственным за будущее страны и его население. Студент – это личность, которая видит в других людях таких же личностей, и олицетворяет собой культуру уважения к свободе выбора  и ценностным ориентациям.

Студент – не просто вчерашний школьник. Он – личность с большой буквы, фундамент будущего общества, который обладает большим потенциалом и стремится раскрыть его со всех сторон.

И что же там «внутри»? Особенности студенческого характера.

Каждый человек индивидуален и по типу темперамента, и по характеру. Но всё же каждой социальной группе kakim doljen bit student vuza2присущи свои особенные и неповторимые «внутренние» черты. Давайте заглянем, что у студента внутри!

Оптимизм. Молодёжи свойственно думать, что мир можно изменить к лучшему, а добро неизбежно победит зло. Бюрократическая волокита вызывает искреннее возмущение, а плохой поступок близкого человека воспринимается как мировая трагедия. Студенты – самые активные участники акций протеста и волонтёрских проектов, их можно встретить  именно в тех местах, где люди больше всего нуждаются в помощи. Уважаемые «прожжённые жизнью» пессимисты»! Не будем разочаровывать наших энтузиастов, ведь оптимисты вертят земной шар!

Энергичность. Не спать всю ночь и  поехать на пары? Выпить чашку кофе и пойти гулять? Подготовить домашнее задание и отправиться в ночной клуб? Это про студентов! Время для них бежит быстро, и они боятся  пропустить что-то важное, потратив время на сон или еду. После недели учёбы в обязательном порядке планируется бурное веселье, если, конечно, не нужно спешить на поезд для поездки в какой-нибудь живописный уголок нашей страны. Студенческая энергия бьет через край, позволяя молод’жиуспевать везде и повсюду.

Креативность. Студенты творчески подходят к решению любой задачи. Вечеринка, день рождения, романтическая прогулка, групповая поездка – любое событие превращается в настоящий праздник жизни с множеством неожиданных сюрпризов. Среди студенческой молодёжи также популярны игры в квест, интелектуальные лабиринты и другие виды развлечений, развивающие творческое начало и нестандартное мышление.

Целеустремлённость. Современная молодёжь чётко знает, чего она хочет. Начиная с первого курса, студент задумывается о будущей работе и расписывает жизненный план. Он может немного отличаться от учебного в отдельных деталях (поверхностное изучение отдельных предметов), но совпадать с ним в главной цели – стать настоящим профессионалом в своём деле и сделать хорошую карьеру. Изо дня в день студент бросает все силы на выполнение своей жизненной задачи, стараясь не сворачивать с намеченного пути. А если такое искушение и возникает, следует помнить, что сиюминутная нажива на неквалифицированной работе никогда не сравнится с достойной зарплатой специалиста экстра-класса.

Самостоятельность. Практически всем первокурсникам кажется, что они вылетели из родного гнезда и оторвались от материнской заботы, даже если они продолжают жить с родителями в одной квартире. Наступает дикое желание делать всё самому  – учиться, работать, убирать, готовить, гулять, и никому не отчитываться в своих поступках. Стремление стать самостоятельным всегда похвально, но нужно помнить, что всё должно быть в меру. Не стоит доказывать, что ты самостоятельный, убегая из дому, подобно беспризорнику только потому, что тебе сказали помыть посуду или ограничили в карманных расходах.

Молодые и горячие студенческие сердца способны свернуть горы, верить в высокие идеалы и нещадно бороться с любой несправедливостью – такова бурная студенческая натура.

Не учёбой единой…Из чего состоит студенческая жизнь.

kakim doljen bit student vuzaСтуденческая жизнь – не только посещение пар и «зубрёжка», но и социализация личности. Учёба в ВУЗе делает человека взрослее во всех смыслах и развивает способность к коммуникации. Чем занимаются студенты, помимо студенческой жизни?

Участие в научных конференциях. В каждом высшем учебном заведении проводятся научные мероприятия – конференции, семинары, круглые столы, хакатоны. Преподаватели ВУЗа стимулируют студентов на проведение научных исследований. Выбор темы, постановка проблемы, сбор фактического материала и его анализ завершается написанием научной работы, публикуемой в сборнике тезисов, посвящённых конференции. Главное для студента – защитить свою тему в научном докладе и ответить на поставленные вопросы. В современных учебных заведениях (в том числе и в КИБиТ) доклады делаются в форме презентаций, что помогает студентам приобретать навыки работы с Power Point.

Общественная деятельность. Студенты – не только будущие профессионалы, но и определённая социальная сила. Во всём мире существуют специальные органы, которые следят за защитой прав студентов и занимаются организацией общественных и культурных мероприятий. В Украине подобные органы имеют форму Студенческого Парламента или Студенческого Совета.

Культурная активность. Молодёжи не чуждо чувство «прекрасного». Они часто посещают театры и художественные выставки, где знакомятся с произведениями классического и мирового искусства. Популярная тема для студенческих бесед – прочитанные книги, а совместное времяпровождение часто означает поход в кино или просмотр интересного фильма в домашней обстановке.

Совмещение работы и учёбы. Многие студенты хотят избежать стандартного сценария поиска работы после выпуска – составление резюме и утомительного похода по собеседованиям. С этой целью они начинают искать работу по специальности гораздо раньше – начиная с второго-третьего курса. Часто работа находит будущих выпускников в лице компаний, набирающих практикантов, что бы после окончания предложить им трудоустройство с официальным оформлением.

Даже вне учёбы студент всегда остаётся студентом – интересной и увлекающейся личностью, способной проявить себя в научной, общественной и культурной жизни.

Уважаемые студенты! Киевский институт бизнеса и технологий поздравляет вас с началом учебного года и желает успехов в учёбе и личного счастья! Помните, что студент – звание, которое надо носить с честью и гордостью, ведь от вас зависит будущее нашей страны!

https://journals.zetech.ac.ke/scatter-hitam/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/sthai/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/stoto/https://sip3dkp.sumutprov.go.id/korn/https://alwasilahlilhasanah.ac.id/starlight-princess-1000/https://www.sa-ijas.org/sweet-bonanza/https://www.remap.ugto.mx/pages/slot-luar-negeri-winrate-tertinggi/https://setwan.katingankab.go.id/asset/slot-dana/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/images/qrcode/slot-dana/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/storage/sgacor/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/images/qrcode/slot-dana/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/maxwin/https://csr.katingankab.go.id/asset/auto-maxwin/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/android/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/data_rab/