КІБіТ вітає Україну із Днем Соборності!

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниКІБіТ вітає Україну із Днем Соборності!

В епоху глобалізації та демократизації важливого значення набуває духовна та суспільна єдність, коли люди словом і ділом дбають про спільну справу, якої є добробут України. Саме тому метою демократичного та орієнтованого на гуманістичні цінності навчального закладу КІБіТ є випуск фахівців не лише знаючих, але й із чітко визначеними ціннісними орієнтаціями.

Головне місце в педагогічній концепції Інституту займає формування компетентної, всебічно розвиненої особистості, здатної прислухатися до чужої думки та формувати політичну націю у єдності та солідарності із своїми співвітчизниками. Тому День Соборності визначається Інститутом як одне із найважливіших свят в українському державному календарі.

Київський інститут бізнесу та технологій вітає всіх українських громадян, а також гостей нашої країни із Днем Соборності України! Бажаємо вам та вашим родинам злагоди, миру, добра! Будьте єдині та терпимі!