Рухаємося вперед! Підвищення кваліфікації в ДЗВО «Університет менеджменту освіти»

Kiev Institute of Business and TechnologyПодіїРухаємося вперед! Підвищення кваліфікації в ДЗВО «Університет менеджменту освіти»

Новий рік лише розпочався, а наші викладачі продовжують нарощувати свою майстерність! Продуктивне підвищення кваліфікації є дуже важливим для сучасного педагога, адже всі нові тенденції та інновації освітнього процесу стають відомими лише в процесі навчання та подальшого апробування. Викладач повинен не лише навчати, але і навчатися, отже тренд «Lifelong learning» (безперервна освіта протягом життя) є найбільш актуальним саме для працівників освіти.

Візитною карткою Київського інституту бізнесу та технологій є викладачі, що ефективно поєднують теорію з практикою, і використовують у навчальному процесі тренінгові та кейсові методики. Саме тому підвищення кваліфікації викладачів відбувається не лише на короткотривалих курсах, але і в офіційно акредитованих державних закладах вищої освіти.

Продуктивним та результативним  стало підвищення кваліфікації у ДЗВО «Університет менеджменту освіти», який спеціалізується на розробці освітніх інноваційних методик. Наші педагоги познайомилися із актуальними освітніми трендами, перейняли досвід роботи кваліфікованих фахівців,  збагатилися новими знаннями, які згодом понесуть до студентів в аудиторії. Відкриваємо нові горизонти!