Вперед до невідомого! Студенти Житомирської філії КІБіТ в музеї космонавтики

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїВперед до невідомого! Студенти Житомирської філії КІБіТ в музеї космонавтики

В який момент людина може відчути себе піщинкою у нескінченому просторі? Коли вона розуміє, що її життя із різноманітними планами та завданнями є не кінцевою величиною, а внеском у відкритий проект Всесвіту? Звичайно, при зустрічі із космічним життям!

Студенти ЖФ КІБіТ вирішили доторкнутися до незвіданого та в один із ранньовесняних днів відкрили для себе музей космонавтики імені С.П. Корольова, відомого конструктора ракетно-космічних систем.

Хлопці та дівчата познайомилися із унікальними зразками космічної техніки, обладнання та спорядження космонавтів, а також із різноманітними проектами та документами, присвяченими розвитку космонавтики в Україні.

Особливе враження справили макети космічних кораблів, орбітальних станцій та місяцеходів, які дали розуміння, наскільки непростим був та залишається процес освоєння космічних просторів…І наскільки геніальною є людина, яка змогла спроектувати першу космічну ракету та покласти початок цим складним та багатоетапним дослідженням!

Ознайомившись із експозицією, студенти Київського інституту бізнесу та технологій зрозуміли всю масштабність проектів загальнопланетарного значення. І як важливо бути унікальним фахівцем, який не має в своєму лексиконі слів «неякісно», «халтурно» і навіть «посередньо»!