Кокоріна Оксана Сергіївна: «Ми є сучасним навчальним закладом з відкритим навчальним процесом та індивідуальним підходом до кожного студента»

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниКокоріна Оксана Сергіївна: «Ми є сучасним навчальним закладом з відкритим навчальним процесом та індивідуальним підходом до кожного студента»

umanКиївський інститут бізнесу та технологій має філію в невеликому мальовничому місті Умань в Черкаській області, де працюють грамотні викладачі та навчаються активні студенти. Подробицями функціонування філії в 2016/2017 навчальному році поділилася  її керівник Оксана Сергіївна Кокоріна.

Кожен навчальний рік приносить щось нове. Якими новинками порадувала Уманська філія в 2016/2017 навчальному році?

В цьому році для оптимізації навчального процесу в Уманській філії  КІБіТ було введено європейську форму методичного матеріалу – сілабус. Вона дозволяє за допомогою спільної діяльності викладача та студента підвищити рівень засвоєння курсу.

Розкажіть докладніше про специфіку навчального процесу у філії. Яким спеціальностям навчають студентів Інституту та коледжу, і якими є переваги КІБіТ перед іншими навчальними закладами вашого регіону?

Наша філія проводить навчання за такими спеціальностями:uman1

менеджмент;

фінанси, банківська справа та страхування;

облік і оподаткування.

Ми є сучасним навчальним закладом з відкритим навчальним процесом та індивідуальним підходом до кожного студента. До переваг Уманської філії КІБіТ можна віднести також раціональний розподіл навантаження, зручний час проведення занять та професійний викладацький склад.

Для доброго керівника всі студенти – рідні діти. Але завжди є більш старанні, і більш активні. Яких студентів ви могли б відзначити в якості приклада для майбутніх першокурсників?

Хотілося б відзначити голову студентської ради Ничипорук Руслану за організаторські здібності. А також Зозулю Наталію і Зозулю Юлію за досягнення успіхів у навчанні та активну участь в житті філії.

Як проявили себе студенти в якості учасників XXI Міжнародної науково-практичної конференції «Студент – Дослідник – Фахівець»?

XXI Міжнародна науково-практична конференція «Студент – Дослідник – Фахівець»  мала для наших студентів дуже велику практичну цінність. Студенти Уманської філії мали можливість познайомитися з іноземними гостями, які поділилися секретами досягнення успіху та розвитку власної бізнес кар’єри.

Поділіться результатами проходження практики та захисту дипломів студентами. Наскільки успішно та цікаво все пройшло?

Проходження практики є важливою складовою навчального процесу. Студенти мають змогу закріпити знання, вміння та навички, здобуті під час навчання. Вже не перший рік наші студенти при проходженні практики у державних та приватних установах отримують запрошення на працевлаштування. Це гарний початок для їхньої кар’єри.

Дипломна робота – завершальний етап навчання. Цікавою  роботою вразила  студентка Коріна Ірина, яка на прикладі міського голови м. Умань розкрила тему „Формування іміджу керівника державної установи”. Також комісія відзначила роботу Немировської Марини, яка розкрила тему „Розвиток творчих здібностей дітей дошкільного віку” опираючись на власний досвід роботи в дошкільному навчальному закладі.

«Наші студенти приймають активну участь у житті міста.»

uman3Студенти люблять активно проводити час. Розкажіть, в яких заходах брали участь в цьому році студенти філії в Умані.

З метою поглиблення знань, набутих під час навчання, студенти Уманської філії відвідали Міжнародну виставку реклами і маркетингу REX 2016 (КиївЕкспоПлаза), де ознайомилися з сучасним ринком реклами та сувенірної продукції.

Наші студенти приймають активну участь у житті міста. Зокрема, при святкуванні 400-річчя першої писемної згадки про місто Умань команда нашої філії взяла участь в історичному квесті.

Формування гармонійно розвиненої особистості неможливе без естетичного виховання. Тому наші студенти відвідують театральні вистави, музеї та парки. Найбільш запам’яталася вистава Львівського академічного обласного музично-драматичного театру ім.Ю.Дрогобича „Украдене щастя”

Студенти Уманської філії висловлюють щиру подяку ректору КІБіТ Олені Вячеславівні Яковлевій за фінансову підтримку в організації поїздок та  екскурсій, виставок та наукових конференцій.

Інноваційна освіта передбачає активне використання техніки (комп’ютери, wi-fi, проектори для презентацій і т.д.) Проінформуйте громадськість про технічні можливості вашої філії.

Ми маємо сучасний комп’ютерний кабінет, лекційні аудиторії з мультимедійними проекторами та вільний доступ до мережі Internet.

Питання про працевлаштування випускників філії КІБіТ в місті Умань . У яких організаціях, вони, переважно, працюють – комерційних або державних? Наскільки успішно розвивається їхня кар’єра?

Переважна більшість наших випускників працюють у uman2державних установах, банківських установах та мають власний бізнес. Хотілося б відзначити деяких із них.

Штангей Олександр Миколайович – депутат Уманської міської Ради,

Хоролець Олександр Олексійович – генеральний директор магазину „Комфорт” м.Умань,

Ковальчук Олександр Сергійович – директор ПП Кайлас-Умань,

Голодецький Роман Васильович – інспектор СРПП Уманського РВП,

Швець Любов Миколаївна – бухгалтер Уманської філії КІБіТ,

Качан Аліна Олександрівна – головний бухгалтер ТОВ „Фудмережа” магазин Велмарт .

Також ми маємо багато інших випускників, якими пишаємося та радіємо за їхні успіхи

Наостанок, пару слів студентам від керівника. Побажання, напуття, очікування?

Бажаю студентам та випускникам не зупинятися на досягнутому. Адже саме від них залежить майбутнє нашої країни. Також бажаю побільше оптимізму, натхнення, наполегливості, кар’єрних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів.