Творимо восени! Майстер-клас із виготовлення осіннього букету

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниТворимо восени! Майстер-клас із виготовлення осіннього букету

майтсер-клас квіти5Сучасна людина не може бути вузьконаправленим фахівцем та потребує розвитку міждисциплінарних компетенцій – вміння співпрацювати, бути цікавим та креативним. Саме із цією метою серед запланованих КІБіТ позааудиторних заходів вагоме місце займають творчі майстер-класи Ірини Петренко.

Вміння оформлювати простір навколо себе багато говорить про внутрішній світ людини та її ділові якості. Саме тому підбір квітів на ту чи іншу подію має велике значення, і не можна покладатися на смак продавця у магазині квітів.

Осінній майстер-клас із виготовлення букетів – перший із серії запланованих заходів, які проводяться не тільки із метою розвинути моторику, але сформувати художній смак до поєднання кольорів та створення композиції, а також проявити свої творчі здібності.

В майстер-класі прийняли участь студенти КІБіТ різних спеціальностей (в тому числі підготовчого відділення) та деякі викладачі. Учасникам пропонувалося вирізати із гарбуза маленьку вазочку та скомпонувати букет із осінніх квітів. Ірина Петренко спочатку розповіла, яким чином почистити та «законсервувати» гарбуз, ознайомила із технологіями декорування, а потім запропонувала створити саму композицію, надаючи учасникам можливість проявити свою фантазію. Також присутні дізналися про секрет, як зберегти живі квіти за допомогою флористичної губки.

Участь у творчих майстер-класах дасть можливість набути вміння правильно себе презентувати. Сучасний світ має багато експертів з бізнесу, але найбільше цінуються по справжньому цікаві особистості. Відкрийте в собі нові здібності та станьте цікавими для інших!