Розклад майстер-класів в Київському інституті бізнесу та технологій

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниРозклад майстер-класів в Київському інституті бізнесу та технологій

Скільки не вчись, завжди є куди прагнути. З метою підвищення кваліфікації студентів та набуття ними додаткових умінь, адміністрація КІБіТ проводить майстер-класи із різної тематики.

Вливаємося до студентського життя!

master klassiКожен першокурсник проходить період адаптації. Керівництво та викладачі Київського інституту бізнесу та технологій вирішили полегшити тернистий шлях одержувача знань та провести серію майстер-класів, які допоможуть студентам правильно організувати навчальний процес і стати кращими у своїй справі

Тренінг згуртованості. Ввести в курс справи юних «першачків» та допомогти першому курсу стати повноцінними студентами – що може краще об’єднати всіх студентів КІБіТ? На початку жовтня відбудеться знайомство із першокурсниками, коли їх будуть вводити «в курс справи» та приймати в дружну сім’ю Інституту.

Як працювати із Google Classroom. Минули ті часи, коли ти блукав у хмарах під час диктування домашнього завдання, а потім терміново телефонував товаришу, який запам’ятав не більше за тебе. Сучасна платформа Google Classroom допоможе отримати в системі онлайн всю необхідну інформацію із предмету, що вивчається. Уміння працювати з даною платформою – необхідна умова для студентів Київського інституту бізнесу та технологій, чому вас і навчать під час відповідного майстер-класу.

Як підготувати тези доповідей та виступ на науковій конференції. Якісна освіта – це не тільки практичні навички, але й фундаментальні знання в тій області, де ви плануєте стати професіоналом. Наукова діяльність – кращий спосіб систематизувати знання, виробити вміння викладати свою точку зору, а також брати участь в дискусії. Викладачі допоможуть вам в пошуках матеріалу та  правильному складанні доповіді, а також розкажуть, як правильно себе вести і не губитися під час «каверзних» питань.

Керування часом. Студенту завжди не вистачає часу – адже потрібно вчитися, і бути соціально активним, а ще хочеться погуляти та провести час з друзями. На майстер-класі вам розкажуть, як правильно побудувати розпорядок дня, раціонально розподілити часові ресурси, та встигнути зробити все, що ви запланували.

Ефективна презентація та виступ. Найдоступніший спосіб викладу інформації – презентація в Power Point. Студенти КІБіТ в обов’язковому порядку повинні візуалізувати виконані домашні завдання, а також супроводжувати презентацією свої публічні виступи на конференції. Курс ефективної презентації та навички роботи із Power Point ви зможете отримати на відповідному груповому занятті.

Думаємо про майбутнє: майстер-класи з працевлаштування.

Головна мета відмінного навчання – згодом забезпечити відмінну роботу. На перспективне місце завжди багатоmasterklassi претендентів, і потрібно вміти показати себе з найвигіднішого боку. Що б навчити студентів орієнтуватися на ринку працевлаштування, викладачі Інституту проводять різні бізнес тренінги та майстер-класи

Тренінг із написання резюме. Влаштування на роботу – відповідальний крок, і треба підійти до даного заходу дуже серйозно. Під час тренінгу ви не тільки навчитеся правильно складати резюме, але й дізнаєтеся, на яких сайтах його краще зареєструвати, що таке «пасивний пошук роботи» (за допомогою блогу чи акаунту в соціальних мережах), і як поводити себе проявити себе під час співбесід.

Іміджмейкинг. Створення правильного іміджу – ще одна сходинка на шляху до кар’єрних вершин. На майстер-класі вас навчать, як правильно підбирати гардероб, макіяж, зачіску, які манери потрібно демонструвати, а які, навпаки краще заховати подалі від пильного ока HR менеджера. Також жоден імідж не обійдеться без ефектною «Story», сформувати яку допоможуть досвідчені іміджмейкери.

Написання ділових листів англійською мовою. Для роботи в міжнародній компанії недостатньо знати англійську мову, потрібно ще й вміти нею користуватися. Від одної правильно складеної комерційної пропозиції, може залежати вся доля проекту, адже залучення інвестицій – одне з головних завдань в маркетинговій політиці будь-якої компанії. Написання листів англійською мовою – одне з найпопулярніших завдань під час працевлаштування, із яким вас навчать справлятися під час майстер-класу в КІБіТ.

Практично всі викладачі Київського інституту бізнесу та технологій мають досвід роботи в сфері бізнесу та знайомлять студентів із основними тенденціями ринку праці. Випускники Інституту в курсі всіх новинок в сфері працевлаштування, мають гарне резюме, і знають, як правильно вести себе на співбесідах.

Майстер-класи з підвищення професіоналізму.

В період розвитку технологій на ринку працевлаштування цінується професіонал із нестандартним набором умінь. Адміністрація КІБіТ запрошує психологів, маркетологів, політтехнологів, IT фахівців для проведення ексклюзивних майстер-класів з метою формування зі студентів КІБіТ креативних спеціалістів.

Древній мозок і реклама. Уміння правильно подати якісний товар є не менш важливим, ніж його створити. Ви дізнаєтеся, які існують основні рекламні тренди, в чому полягає механізм створення маркетингової стратегії, на які бізнес сектора поділена сучасна економіка, а також багато іншого.

Як працює реклама, яку ми не бачимо. Звичайну людину вже не здивуєш великою кількістю зовнішньої реклами, телевізійними роликами та картинками в журналах Якщо вас цікавлять механізм роботи «прихованої реклами», яка формує цільову аудиторію, обов’язково відвідайте цей майстер клас.

Сучасні системи управління проектами. Кожен IT проект в тій чи іншій мірі потребує систем контролю та тестування. Ви зможете дізнатися, які стадії проходить IT продукт під час свого створення та впровадження (альфа версія, бета версія, реліз-кандидат, реліз, пост-реліз і т.д.), а також які системи та алгоритми використовуються для його удосконалення на даних стадіях.

Медіаманіпуляціі в сфері політики. Сучасний бізнес – поле битви різних політичних сил, які впливають на підприємців та споживачів за допомогою засобів масової інформації. Що б дізнатися про популярні прийоми політичних маніпуляцій, і як від них захиститися, пройдіть короткий курс навчання в рамках майстер-класу із політичних маніпуляцій.

Нейроменеджмент. Побудова рекламної кампанії, виходячи з підсвідомих потреб потенційного покупця – складне завдання, що вимагає глибоких знань в області психології та механізмів функціонування ринку. Майстер-клас із нейроменеджменту допоможе вам ступити на складний, але перспективний шлях навчання рекламній стратегії, побудованій на підсвідомих реакцій споживача.

Відвідування ВІП майстер-класів дасть можливість отримати знання, які не матимуть ваші конкуренти, і дозволить зайняти більш вигідне становище, буде це робота в компанії, або приватне підприємництво. Співробітники Інституту закликають студентів не ухиляється від участі в професійних майстер-класах, адже той, хто володіє технологіями, володіє світом.

Майстер класи в сфері мистецтва.

masterclassi2З наймолодших років розвиток моторики та розумових здібностей були взаємопов’язаними. У дорослому віці люди починають створювати власноручні твори, відчуваючи при цьому естетичне задоволення та психологічний релакс. Творчі майстер-класи відомого майстра Ірини Петренко (підписчиків у блозі більше, ніж 3 мільйони по всьому світу) орієнтовані на формування естетичного смаку під час створення творів мистецтва власними руками.

Осіння композиція. Перший майстер-клас – скомпонувати оригінальну композицію із хризантем в вазочках, вирізаних з гарбуза. Теплі сонячні кольори допоможуть створити образ ефектної золотої осені.

Новорічний декор. В очікуванні Нового Року внести свій скромний внесок до прикраси ялинки і змайструвати своїми руками іграшку або гірлянду – що може бути цікавіше та приємніше. Також можна зробити невеликий оригінальний подарунок коханій людині, близьким родичам або друзям

Великодній декор. Декоровані листівки, паски та крашанки будуть слугувати прекрасним антуражем для відзначення релігійного свята Христового Воскресіння.

Майстер-клас із декупажу. Старовинна середньовічна техніка набуває великої популярності в сучасному світі. Створіть свій власний витвір мистецтва, та отримаєте насолоду, як від самого процесу, так і від результату.

Сервування столу. Мало хто із сучасної молоді може похвалитися справжнім знанням етикету. Ірина Петренко познайомить вас з усіма правилами та тонкощами сервування святкового столу.

Весняний букет. Прекрасний позитивний настрій вашим близьким створить правильно підібраний та красиво скомпонований букет із весняних квітів. Після відвідин майстер-класу ви зможете подарувати велику радість вашим дорогим людям.

Твір, зроблений своїми руками, приносить його творцеві величезне задоволення. Але ще більше задоволення він принесе, якщо буде успішно проданий на благодійному ярмарку, збори від якого підуть на користь дітей-сиріт та безпритульних тварин.

Дату та час передбачуваних майстер-класів ви зможете дізнатися на нашому сайті www.kibit.edu.ua, а також від представників Студентського парламенту та керівництва Інституту. Якщо у вас виникли питання або пропозиції, пишіть нам на електронну адресу cultlead@kibit.edu.ua. Ми завжди раді допитливим і ініціативним!