Київський інститут бізнесу та технологійНовиниДосвід молодого та успішного професіонала! Storytelling від радника міністра фінансів Ігоря Бєлова

Студенти КІБіТ – активні молоді люди, які прагнуть досягнути у житті максимальних професійних висот. Проте далеко не всі із них остаточно визначилися із життєвою та професійною позицією, і це обумовлює їхню активну участь у діалозі з фахівцями.

Київський інститут бізнесу та технологій постійно  проводить зустрічі із представниками державо-владних структур, приватних компаній, посольств, закладів вищої освіти.  Їхня мета – надати студентам уявлення про досвід, який здобувають успішні професіонали в процесі свого становлення та як його якнайкраще можна використати.

Не стала виключенням і лекція радника міністра фінансів Ігоря Бєлова, який на прикладі своєї автобіографії продемонстрував, як потрібно досягати успіху. Студенти почули про перші зароблені гроші, основні ступені кар’єрного зросту, а також роль молоді у майбутньому розвитку країни.

Слова двічі лауреата Премії Кабінету Міністрів за особливі досягнення молоді не стали пустим звуком, адже саме його власна трудова діяльність яскраво свідчить про те, що молодим дорога завжди відкрита.  Головне бути цілеспрямованим, не зупинятися на осягненому та ніколи не відступати, навіть якщо зустрічаєш потужну протидію.

Після лекції студенти ставили питання, як жартівливого, так і серйозного характеру. Хлопці та дівчата дізналися, який у пана Олега автомобіль, які туристичні місця він відвідував, як проходила його кампанія до Верховної Ради України (де він був наймолодшим кандидатом у депутати), яку участь він брав у розробці бюджету країни, а також багато інших цікавих речей.

Наприкінці зустрічі студентки Дерябіна Софія та Сахно Анастасія подарували панові раднику фірмову футболку із логотипом КІБіТ, а ректор Олена В’ячеславівна Яковлева подякувала за плідну зустріч та початок партнерства.