Навчити правильно управляти! Відкрита лекція Олени В’ячеславівни Яковлевої  для студентів  ЖФ КІБіТ

Kiev Institute of Business and TechnologyПодіїНавчити правильно управляти! Відкрита лекція Олени В’ячеславівни Яковлевої  для студентів  ЖФ КІБіТ

Житомирська філія КІБіТ є активним учасником всіх інноваційних процесів сучасної освіти. Викладачі філії завжди демонструють не лише високий рівень професіоналізму, але і свою активну позицію як у навчанні, так і в соціалізації студентів. І звичайно, керівництво філії активно сприяє зустрічі із фахівцями «екстра класу», від яких можна здобути безцінний досвід. Безперечно, одним із них є ректор Київського інституту бізнесу та технологій, Олена Вячеславівна Яковлева.

Пані ректор відвідала Житомирську філію із відкритою інтерактивною лекцією «Сучасні стратегії ведення бізнесу». Підприємець ХХІ століття повинен не лише мати ділову хватку, але і вміти грамотно керувати командою однодумців, тримати руку «на пульсі змін», забезпечувати стабільний результат. А для цього потрібно володіти професійними компетенціями, гнучкими навичками «soft skills», а також уміти системно та масштабно мислити. Олена В’ячеславівна відкрила для студентів ЖФ КІБіТ базові елементи стратегії розвитку підприємницьких компетенцій та продемонструвала динаміку їхнього розвитку на конкретних прикладах.

Із метою закріплення організаторських навичок студенти поділилися на команди, кожна із яких створила свій власний проект. Задачею було побудувати за визначений дедлайн найвищу вежу, використовуючи деталі Lego. За допомогою такого методу учасники навчилися розподіляти обов’язки, працювати в команді та знаходити різні шляхи комунікації. У підсумку команди розібралися, в чому полягали проблемні зони, а також оцінили  ступінь конструктивну та негативу у їхній роботі.

Щиро дякуємо пані ректору за продуктивну інтерактивну лекцію!