Зупинимо жорстокість в суспільстві! Семінар-практикум”STOP насилля”.

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїЗупинимо жорстокість в суспільстві! Семінар-практикум”STOP насилля”.

Проблема насилля в суспільстві залишається болючою та актуальною. Жорстокість та знущання над слабшими ніяк не може бути викорінено, а толерантні цінності лише торують шлях до свого абсолютного самоствердження. Щоб привернути увагу спільноти до проблеми насилля в родині, і в суспільстві взагалі, за підтримки Української асоціації з розвитку менеджменту та бізнес освіти був проведений семінар-практикум «STOP насилля». Фокусною темою для обговорення стала проблема якого постали для обговорення причин виникнення насильства, а також заходи, які можуть йому запобігти – як на офіційному державному, так і на особистісному рівні.

Змістовні доповіді адвоката Константина Пінчука та представників поліції Анастасії Казьмерчук, експертів Людмили Гридковець, Альони Шелестової та психолога Валентини Присяжнюк комплексно проаналізувати проблему насилля – з точки зору юридичних норм, психологічних факторів, поведінкових моделей, міжнародних суспільно-правових актів і т.д.

У заході взяли учать понад 250 осіб з усіх куточків України. І для всіх учасників семінар завершився із розумінням важливості взаємодії державних, соціальних, громадських та приватних організацій,  а також прояву небайдужості та коректності в делікатних приватних випадках.

Кожен повинен знати та усвідомлювати, що майбутнє суспільства, де не буде насильства, залежить від персональних дій та вчинків, а також правильної реакції на ситуації, які є прямим проявом насильства чи потенційно містять загрозу.

Позбавимо світ насильства, будьмо рішучими!