10 причин піти вчитися до коледжу після дев’ятого класу

Київський інститут бізнесу та технологійНовини10 причин піти вчитися до коледжу після дев’ятого класу

Багато школярів задаються питанням «Куди піти вчитися після 9 класу?» та замислюються про коледжі. У нашій статті ми розповімо, в чому вступ до коледжу є цікавішим і перспективнішим подальшого навчання в школі. Отже, чому вчорашнім дев’ятикласникам варто стати юними вступниками?

Причина 1: Перспектива отримати професію вже через три роки

Навчання в коледжі після 9 класу триває три-чотири роки, по закінченню яких ти стаєш дипломованим молодшим фахівцем та набуваєш свій перший досвід роботи під час проходження практики.

Причина 2: Знайомство з ВУЗівською системою освіти

На відміну від школи, в коледжі навчаються два семестри на рік (в кінці яких здають екзаменаційні сесії), а також проходять практику та захищають диплом. В економіко-технологічному коледжі КІБіТ також використовуються вузівські стандарти – проведення проміжних модульних контролів і оцінювання за 100-бальною системою.

Причина 3: Акцент на профільних предметах

Навчання після 9 класу в коледжі має на увазі не тільки вивчення дисциплін загальноосвітньої програми, але і знайомство з профільними предметами вже на першому курсі. І починаючи з другого курсу, студент вчить виключно спеціалізовані навчальні дисципліни з подальшою можливістю застосування отриманих знань.

10 prichin postupat v kolledj1Причина 4: Інноваційні методики викладання

Сучасні середні спеціальні навчальні заклади прагнуть урізноманітнити навчальний процес за допомогою  інноваційних методик навчання. Вступ після 9 класу до економіко-технологічного коледжу КІБіТ дасть молодим людям можливість вивчити англійську мову, взяти участь в тренінгах, познайомитися із корпоративним програмним забезпеченням, придумати та реалізувати власний проект.

Причина 5: Можливість попрактикуватися

У навчальному плані коледжу Київського інституту бізнесу та технологій передбачений п’ятий «виїзний» модуль, під час якого студенти відвідують провідні українські компанії, знайомляться із виробництвом, отримують консультації від провідних співробітників підприємства.

10 prichin postupat v kolledj2Причина 6: Швидке дорослішання

Вступ на базі 9 класів робить студента більш відповідальним, адже він вже обрав професію і повинен робити все можливе, що б стати в майбутньому хорошим фахівцем. Відповідальне ставлення до навчання, самостійне планування навчального графіка, розподіл грошових витрат швидко перетворює безпорадну дитину на дорослого.

Причина 7: Прощання із шкільною партою

Ти – учень, який вже виріс із шкільної лави? Не бажаєш бачити одні й ті ж самі обличчя вчителів, слухати обридлі жарти та загрози директора, сидіти в тих самих кабінетах? Для багатьох шкільне навчання після 9 класу стає нудним та нецікавим. Вступ до середнього спеціального навчального закладу – оптимальний варіант для тих, хто втомився від школи і хоче «змінити» картинку

Причина 8 Підняття самооцінки

Всі викладачі звертаються до студентів на «Ви», дають можливість висловити свою точку зору і не ставлять їх кожну секунду на місце, як це роблять багато вчителів в середній школі. В результаті в кінці року студент-першокурсник кардинально відрізняється від того жовторотого вступника, яким він був влітку одразу після 9 класу. Коледж не тільки формує професіонала, але і сприяє соціалізації особистості – додає студенту впевненість в своїх силах і робить його здатним багато на що.

10 prichin postupat v kolledj3Причина 9: Можливість самореалізації

В середньому спеціальному навчальному закладі студенти не тільки вчаться самоповазі, а й виявляють себе із різних сторін. В економіко-технологічному коледжі Київського інституту бізнесу та технологій проводяться різні тренінги, майстер-класи, фокус-групи та конференції, які дають майбутньому випускнику можливість сформувати додаткові професійні і особистісні компетенції.

Причина 10: Перспектива навчитися грамотно формулювати свої думки

Чи можна вступити до коледжу після 9 класу, не вміючи зв’язати двох слів, і після закінчення перетворитися в комунікабельну молоду людину? Фаховий коледж КІБіТ відповідає: «Так, можна!». Тренінги із комунікативності, відпрацювання навичок презентації, участь у дискусіях під час конференцій та практичних занять допоможе поставити мову навіть самим малоздібних студентам.

Навчання в коледжі після 9 класу – новий етап в житті кожного школяра, коли він приймає перше доросле рішення і починає нове життя. Якщо ти готовий порвати із школою та спробувати свої сили на вступних іспитах коледжу КІБіТ, ми говоримо тобі: «Ласкаво просимо, вступник, ти зробив правильний вибір і зможеш це довести!»