Як для малих підприємств, так і для великих корпорацій завжди потрібна людина, яка буде вести та контролювати їхню фінансову діяльність, реєструвати різні операції та займатися звітністю. Спеціальність бухгалтера – модна і популярна, бо у всі часи давала можливість реалізації та приносила великий дохід. Уміння працювати з цифрами і формулами, чіткість та пунктуальність, знання законодавчої бази – ці якості та навички завжди були і будуть затребувані. Вчитися на бухгалтера – престижно. Той, хто володіє даною професією в перспективі може стати і економістом, і фінансовим директором, і навіть президентом компанії. А ось зворотна ситуація – малоймовірна, адже вміння облікувати нічим не заміниш і за один місяць не вивчиш.
Є бажання вивчити бухгалтерський облік – ВНЗ, де вчать подібної спеціальності, не проблема. Всі навчальні заклади відкривають в своїх стінах відділення або факультети, де готують відповідних фахівців. Проблема в іншому – наскільки рівень підготовки в цих закладах відповідає сучасним вимогам ринку. Деякі ВНЗ використовують застарілі методики викладання, не навчають роботі з комп’ютерними програмами, і як наслідок – випускнику доводиться додатково закінчувати різні курси, що ускладнює та відтягує момент влаштування на роботу. На жаль, пошук інституту професійних бухгалтерів може затягнутися, якщо ви бажаєте стати сучасним фахівцем, а не одним з напівпрофесіоналів, які штурмують біржу праці.
Бухгалтер – освіта в КІБіТ.
У структуру економічного факультету Київського інституту бізнесу та технологій входить напрям підготовки «Облік і оподаткування», аналог популярної спеціальності «Бухгалтерський облік». Випускники отримують кваліфікацію бухгалтера-практика, здатного працювати на високих та перспективних посадах.
З метою придбання більшої кількості компетенцій, українські вступники шукають напрям «Бухгалтерський облік, аналіз і аудит». Випускники подібних спеціальностей зможуть працювати не тільки бухгалтерами, а й здійснювати аудиторську діяльність різних підприємств, що відкриває ширшу перспективу працевлаштування та розвитку кар’єри.
Наш факультет «Облік і оподаткування» надає набір навичок і компетенцій, аналогічних факультету «Бухгалтерський облік, аналіз і аудит», і навіть перевершує його. Наші випускники можуть працювати:
- аудиторами;
- ревізорами;
- головними, провідними фахівцями та фахівцями-ревізорами в Державній фіскальної службі (податкової інспекції).
Що може означати для бухгалтера вища освіта в КІБіТ? Спосіб реалізувати свої амбіції, отримати хорошу посаду і досягти високих кар’єрних висот.
КІБіТ та вивчення бухгалтерського обліку.
Вчитися хочуть багато. І всі вони знають «Що?» і «Коли?», та не знають «Де?» Відповідаючи на питання: «Де вчать на бухгалтера?», ми скажемо – там, де викладають практики і в наявності хороша матеріальна база. Який сенс вивчати предмети, якщо тобі не можуть пояснити їх практичного застосування? Або спробуй, навчися працювати в «1С», якщо комп’ютер постійно висне, або його взагалі немає під рукою.
Навчання на бухгалтера передбачає вивчення базових нормативних дисциплін – «Бухгалтерський облік», «Фінансовий облік», «Звітність підприємства», «Фінанси підприємств» і т. д. Придбані вміння (складати фінансову звітність, обробляти економічну інформацію, володіти методикою розрахунку основних податків і т. д.) зроблять з вас справжнього «профі».
Вивчення бухгалтерського обліку не обмежується нормативними дисциплінами. У Київському інституті бізнесу та технологій викладаються спеціальні предмети, які допоможуть тобі стати хорошим професіоналом. Вивчення курсу «Міжнародні стандарти фінансової звітності» необхідно для фахівця, який бажає працювати в крупній компанії. Зовнішня торгово-економічна політика України спрямована на інтеграцію в європейський економічний простір, а на території всіх країн Європи діють єдині стандарти фінансової звітності, однакові для всіх акціонерних товариств, банків, страхових компаній і т. д.
Серед бажаючих здобути вищу освіту дуже популярна магістратура – бухгалтерський облік, аудит, оподаткування, фінанси та інші економічні спеціальності. На факультеті «Облік і оподаткування» діє магістерська програма, яка випускає професіоналів, здатних працювати як в вітчизняних, так і в міжнародних компаніях. Рівень наших випускників відповідає вимогам «Великий аудиторської четвірки» (компанії «Deloitte», «PwC», «KPMG», «EY»), які активно залучають здібну молодь до своїх лав.
Якщо вас не влаштовує ваша нинішня професія, ви можете піти на другу вищу освіту – бухгалтерський облік підкориться і вам, головне вірити!
Київський інститут бізнесу та технологій: отримуємо сучасну освіту.
Бути бухгалтером – модно, але тільки якщо ти відповідаєш всім вимогам сучасного ринку. Що потрібно для того, що б стати хорошим бухгалтером – освіту, особисті якості, досвід роботи?
Навчання в КІБіТ дає можливість придбати всі перераховані вище складові, а саме:
- придбати теоретичні та практичні знання з профільних предметів;
- виховати такі особисті якості, як пунктуальність, чіткість, уміння розпоряджатися своїм часом;
- оволодіти відповідним комп’ютерним забезпеченням ( «Парус», «1С», «M.E.Doc» та інші програми для ведення обліку);
- вивчити технічну англійську мову;
- отримати міжнародний сертифікат CAP / CIPA;
- пройти практику в хорошій компанії з можливістю подальшого працевлаштування.
Київський інститут бізнесу та технологій стежить за постійними новинками на українському ринку та здатний надати якісну вищу освіту бухгалтера. Наші викладачі працюють аудиторами в великих компаніях і під час занять передають особистий досвід своїм студентам. Якщо ви хочете мати цю модну професію, серйозно задумайтеся про співпрацю з КІБіТ!