Зимова сесія: на що потрібно звернути увагу

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниЗимова сесія: на що потрібно звернути увагу

Шановні студенти!

У вас триває досить непростий період – підсумкова семестрова сесія. Після залікового тижня на вас чекає здача іспитів та отримання підсумкових оцінок. Адміністрація економіко-технологічного коледжу Київського інституту бізнесу і технологій звертає вашу увагу на наступні моменти

Ліквідуйте заборгованості Не варто йти на канікули, а тим більше входити до 2018 року із академічними або фінансовими заборгованостями. Як каже народна прикмета, якщо зустрів Новий Рік із боргами, то весь рік будеш комусь боргувати. Зверніться до викладачів, виконайте невиконані загальнообов’язкові та індивідуальні завдання, і здавайте екзаменаційну сесію із спокійною душею.

zimnyaya sessia

Активно готуйтеся до іспитів. Рейтингова система, успішно виконані проекти та добрі поточні оцінки не гарантують вам вдалого іспиту, якщо ви прийдете на нього непідготовленим. Ніхто не відміняв вивчення конспектів, роботу із спеціалізованою літературою, консультації із викладачами. Із списком екзаменаційних питань ви зможете ознайомитись, увійшовши до аккаунту навчального курсу на платформі Google Classroom.

Орієнтуйтеся на специфіку предмету та вимоги викладача. Для кожного предмету існують певні критерії оцінювання знань та компетенцій студентів. Уважно слухайте викладача та проводьте із ним додаткові консультації, адже пояснити всі «підводні камені» навчального курсу вам зможе лише професіонал, який володіє методиками викладання та практичним досвідом.

Адміністрація та викладацький склад КІБіТ бажає вам успішної здачі сесії та гарного настрою! Пам’ятайте, що після іспитів вас чекають захопливі канікули, під час яких ви будете святкувати Новий Рік та Різдво, а також зможете здійснити цікаву поїздку або зустрітися із близькими людьми. Вдалої вам сесії!