Хто такий web-розробник?

post-fd6e0c1391aa5d827aaa094cd0e37bc8

На питання «ким є web-розробник» можна відповісти по-різному. Якщо бути дуже лаконічним, то web-розробники – це ті, хто створює і підтримує веб-сайти. У більш широкому розумінні web-розробник – це фахівець в області комп’ютерних технологій, а саме web-програмування. Його покликання – втілити в життя проекти дизайнерів, створивши сайт, який відмінно функціонує.

Варто пам’ятати, що завдання даного фахівця безпосередньо пов’язане з типом виконуваної ним роботи. Але не дивлячись на різні нюанси, веб-розробники високо затребувані і можуть розраховувати на комфортну оплату праці і здорове співвідношення між роботою і життям.

Так склалося, що в цій сфері люди вчаться вирішувати конкретні проблеми і отримувати задоволення від створення чогось нового.

Обов’язки web-розробника

Ваше завдання, як людини з дипломом бакалавра, полягає в тому, щоб надавати сервіси та продукти клієнта куди більш широкої аудиторії.

Також й буде необхідність в створенні цікавих та функціональних сайтів. Ймовірно, на ваші плечі ляже нелегке завдання пошуку цільової аудиторії. Можливо навіть вам доведеться проводити зустрічі з клієнтами і вислуховувати їхні побажання і вимоги до веб-сайту. Вас попросять проектувати зовнішній вигляд сайту, створити привабливу головну сторінку і доброзичливий до користувача дизайн.

Після створення сайту потрібно переконатися, що він працює на всіх можливих платформах і у всіх браузерах. Клієнт має право вимагати вносити зміни на сайт, включивши особливі інтерактивні можливості, використавши одну з мов програмування (Visual Basic, Java та інші).

Де зазвичай працюють web-розробники?
1
Дипломований фахівець, з хорошим досвідом і знаннями може претендувати на престижну роботу в великих компаніях і міжнародних корпораціях. Але web-розробники потрібні абсолютно всім. Як правило, від вас вимагатимуть близько 40 годин зайнятості на тиждень (якщо тільки ви не фрілансер).

Стабільність роботи сайтів часом не так вже й просто вгадати – можливо вам доведеться працювати у вихідні і не в робочий час.

Що потрібно, для того, щоб стати хорошим web-розробником?

Насправді нічого. Крім вашого бажання. Зрозуміло, для оволодіння спеціальністю потрібно знати, як працюють технології, комп’ютери та веб-сервери. Не буде зайвим і знання багатьох мов програмування, веб-додатків і багато чого іншого.

Сфера web-розробки – одна з найбільш клієнтоорієнтованих і проектооріентірованних сфер, де потрібно чітко знати свою роботу, встановлювати терміни і дедлайни. Тому вміння ефективно спілкуватися та планувати явно не буде зайвим.

Але як бути, якщо ви взагалі нічого не знаєте про web-програмування, але дуже хочете їм стати? Куди наприклад, можна поступити в Києві?

Можливо, ви будете приємно здивовані, але почати вчитися web-програмуванню можна прямо після 9 класу. Коледж Київського інституту бізнесу і технологій дає прекрасну можливість якісно і в невеликі терміни освоїти таку важливу і необхідну для інформаційної ери професію.

Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного студента, практичні завдання та кейси, максимальне фокусування на набутті практичних навичок. Ми зможемо дати вам ті знання, які необхідні в століття Hi-teсh.

У сучасному світі інформаційні технології розвиваються дуже стрімко. Наше завдання – навчити гнучкості в пошуку нової інформації і постійно вчитися. Відеокурси, лекції та воркшопи, які пропонують наші викладачі створять фундамент знань висококласному web-розробнику. З такими знаннями наші бакалаври завжди знайдуть роботу.