WEB-розробка – спеціальність майбутнього.

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниWEB-розробка – спеціальність майбутнього.

webrazrabotkaПерше враження про продукцію – найважливіше для її подальшого продажу. Відвідавши сайт компанії, потенційний покупець може скласти образ продукту, навіть не бачивши його. Сайт – обличчя фірми, він повинен залучати відвідувачів та зацікавлювати їх в своїх послугах. Тому розробка сучасних WEB-сайтів – актуальна та невичерпна сфера діяльності.

У 2017 році Коледж київського інституту бізнесу та технологій відкриває нову спеціальність – «WEB-розробка». Структура навчальної програми передбачає вивчення як теоретичних, так і практичних складових процесу створення сайту.

WEB-розробка в КІБІТ: структура навчального курсу.

Крім загальноосвітніх предметів, для спеціальності «WEB-розробка» буде викладатися ряд предметів та спеціальних курсів. Дані курси грамотно висвітлять загальні та специфічні аспекти процесу створення сайту в Інтернеті. Що ж студенти будуть вивчати?

Теоретичний блок. Знайомство з архітектурою проектів передбачає вивчення основних тенденцій WEB-проектування. У сучасному світі цікавий сайт – гарантія успішного бізнесу, тому вимоги до інтернет-ресурсів досить високі. Актуальні ще вчора алгоритми швидко відступають на другий план та замінюються більш адаптованими під нові вимоги. Вивчення останніх тенденцій – необхідна річ для майбутнього розробника.

Проектування інтерфейсів. Зовнішній вигляд сайту – візитна картка підприємства. Для WEB-розробки важливим є вивчення програми Axure PR, яка створює прототипи і специфікації WEB-сайтів та WEB-додатків. Починаючи з 2015 року, світовий пошуковий ресурс Google оголосив про рівноцінність комп’ютерної та мобільної версій сайту. Для фахівця з WEB-розробці необхідно вміти створювати ресурси як в форматі desk top, так і в форматі mobile.

Робота з Photoshop – базовий навик будь-якого менеджера. За сучасними правилами розкрутки сайту в Інтернеті, кожна сторінка повинна ілюструватися відповідними зображеннями. WEB-Webrazrabotka1розробник повинен вміти обробляти фотографії – надавати їм відповідний зовнішній вигляд іта подавати їх в потрібному форматі. Також важливо вміти конструювати нові картинки, що сприяє популяризації рекламних слоганів.

Вивчення мов програмування. Базові мови web-програмування – HTML і CCS. Більшість додатків прописуються на мові JAVA SCRIPT. В рамках навчальних курсів студенти вивчатимуть три даних мови з можливістю подальшого вивчення інших мов програмування.

Створення платформи сайту. Сучасні сторінки створюються на програмній платформі Framework, яка включає базову структуру (каркас) та змінні модулі. Вивчення Framework – вагома складова навчального процесу в рамках спеціальності «WEB-розробка».

Вивчення блоку «Back-end». Створення інтерфейсу – важливий, але не завершальний етап у створенні проекту. Найпривабливіший та яскравий сайт не зможе залучити цільову аудиторію, якщо буде погано працювати. Для гарного WEB-ресурсу неприпустимо зависати, не обробляти запити відвідувачів, давати часті переходи на непрацюючі посилання. Студенти КІБіТ вчитимуться робити багатофункціональні ресурси, а також отримають навички внутрішньої оптимізації сайту. Вивчивши програму Word Press, вони отримають досвід наповнення сайту різною інформацією та придбають кваліфікацію контент- менеджера.

Завершальним етапом вивчення процесу WEB-дизайну буде створення студентом свого проекту. Створивши сайт по заданій тематиці, майбутній фахівець повинен буде вміти самостійно його тестувати, наповнювати та адмініструвати.

WEB-розробка в КІБіТ: переваги спеціальності.

В Україні існує безліч різноманітних курсів з вивчення WEB дизайну. Але завжди потрібно пам’ятати про можливість подальшого працевлаштування та застосування своїх практичних навичок у пошуках потенційних клієнтів. Мати сертифікат про закінчення навчання – не означає стати затребуваним фрілансером.

Економічний коледж Київського інституту бізнесу та технологій гарантує:

  • ми навчимо наших студентів створювати сайти згідно з останніми тенденціями WEB проектування;
  • наші викладачі закінчили кращі ВНЗ Києва та зможуть передати свій багаторічний досвід в сфері інтернет маркетингу;
  • webrazrabotka2ми реалізуємо наші сучасні викладацькі методики;
  • ми надамо нашим студентам практику у фірмах, що займаються WEB-дизайном;
  • ми задіємо наших учнів в роботі над сайтом КІБіТ та іншими допоміжними сайтами;
  • ми забезпечимо наших випускників роботою у провідних компаніях України.

Якщо ви вирішуєте, до якого коледжу вступати, співробітники Київського інституту бізнесу та технологій готові надати всю цікаву для вас інформацію по телефону +38 (044) 353-42-42. Також відвідавши наш сайт www.kibit.ua, ви зможете ознайомитися з правилами вступу та самостійно  оцінити перспективність спеціальності «WEB-розробка» в нашому навчальному закладі.