Навчальні програми КІБІТ: «класика» чи бізнес?

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниНавчальні програми КІБІТ: «класика» чи бізнес?

Правильно складені навчальні програми – запорука успішного працевлаштування випускника. Перед тим, як вибрати ВНЗ для вступу, потрібно дізнатися які предмети там читаються, і якими професійними якостями буде володіти майбутній бакалавр або магістр.

Програми Київського інституту бізнесу та технологій готують висококласних фахівців, готових працювати в фірмах і корпораціях.

klassika_buisnessКурс навчання в інституті включає загальноосвітні та спеціальні дисципліни. Студенти часто бажають все і одразу, і не встигнувши прийти на навчання, починають ділити предмети на «потрібні» і «непотрібні». Завдання викладачів інституту – донести ідею, що професійні навички не з’являються на порожньому місці, а формуються у зрілої особистості з широким кругозором. Без фундаменту загальноосвітніх предметів, учень не зможе побудувати міцний будинок свого професіоналізму, а буде постійно заповнювати прогалини в тій чи іншій сфері. Спеціалізація з третього курсу – оптимальне рішення для навчального процесу.

Класичні навчальні програми: формування командного духу.

Структура КІБІТ включає в себе три факультети:

  • економіки;
  • менеджменту;
  • психології.

Кожен з факультетів працює у рамках певних навчальних програм. Класичний склад предметів затверджений Міністерством освіти України і передбачає випуск бакалавра/магістра певної кваліфікації. Студент, який закінчив КІБІТ, випускається міцним професіоналом, здатним працювати на великих посадах в різних компаніях. Уміння працювати в команді, швидко вникнути в бізнес-план, грамотно і чітко виконувати поставлене завдання, пропонувати готові бізнес рішення – далеко не повний список переваг майбутнього випускника Київського інституту бізнесу та технологій.

Програма «Фінанси, банківська справа та страхування» на факультеті економіки готує фахівців з обліку, кредитування, страхування. Перерозподіл коштів – серйозна і відповідальна справа, доя якої майбутній співробітник фірми повинен бути готовий.

Випускники ВНЗ за фахом «Облік і оподаткування» вміють планувати бюджет будь-якої організації, структурувати всю інформацію про діяльність підприємства, складати бухгалтерські звіти, розбиратися в тонкощах податкової політики, а також виконувати багато інших функцій. Універсальний фахівець подібного плану стане провідним співробітником в будь-якій організації.

Спеціальність «Менеджмент» вчить аналізувати діяльність підприємств та будувати стратегію їхнього розвитку. Вміння розвивати успіх компанії – безперечна перевага хорошого менеджера.klassika_buisness1

«Публічне управління та адміністрування» на факультеті менеджменту передбачає вміння розробляти стратегічні завдання для державних підприємств та аналіз ефективності їхньої діяльності. Випускники Київського інституту бізнесу та технологій гідно проявляють себе в якості державних службовців.

Спеціальність «Психологія» готує штатних психологів та менеджерів з персоналу в великих підприємствах. Успішна діяльність фірми багато в чому залежить від злагодженості роботи, що повинен забезпечити грамотний психолог.

Фахівець високого класу – незамінний «командний гравець» в організації, яка позиціонує себе як успішна. Уміння спрацьовуватися з колективом, проявити свої професійні якості, працювати на успіх компанії – основні переваги випускника КІБіТ перед його конкурентами.

Бізнес програми: розвиток задатків лідера.

Економічні вищі навчальні заклади Києва складають свої навчальні програми, виходячи з норм Міністерства освіти. На правах автономії в рамках програми «Erasmus», Київський інститут бізнесу та технологій отримав право формувати свої власні програми навчання – бізнес програми.

Багато людей – природжені керівники. Повести людей за собою, правильно організувати колектив, прийняти блискавичне рішення в стресових ситуаціях зможе тільки людина з лідерськими задатками.

Лідерські задатки вимагають правильного підходу до свого розвитку. Будучи не на своєму місці, нереалізований лідер стає «баластом» і маніпулятором при більш успішних «командних гравців», водночас їх ненавидячи.

Бізнес спеціальності КІБіТ формують креативного лідера, здатного зайняти своє місце і нести відповідальність за прийняті ним рішення.

Наріжний камінь бізнес програми «Корпоративні фінанси» – аналіз механізму залучення капіталу та його інвестування. Навчання проходить в режимі вирішення завдань реальних фірм або бізнес проектів студентів. Під час навчання можна додатково отримати міжнародний сертифікат «CAP / CIPA» (сертифікований бухгалтер-практик/сертифікований міжнародний бухгалтер-практик). Спеціаліст з корпоративних фінансів повинен вміти залучати капіталовкладення в свій бізнес і правильно прораховувати стратегію інвестування.Klassika_buisness2

Спеціальність «Підприємництво» формує навички ведення самостійної великого бізнесу. Складання бізнес-плану, підбір персоналу, підвищення ефективності зростання продаж, стратегія виведення підприємства з кризи – вміння, необхідні бізнес лідеру. Участь студентів у тренінгах і спеціальних проектах забезпечує оволодіння базовими навичками підприємця. Завершальний етап навчання – проект створення своєї фірми.

В рамках бізнес програми «Психологія бізнесу» крім загальнопсихологічних предметів, студентів навчають психології управління колективом, конфліктології, кризис-менеджменту та іншим спеціальним дисциплінам. У формі коучингу (проведення тренінгів) майбутні спеціалісти освоюють базові навички керівника: відповідальності за прийняття рішень, правильний розподіл обов’язків, усунення конфліктних ситуацій і т.д.

Перед вступом до ВНЗ, абітурієнт повинен зважити всі «за» і «проти», зрозуміти, хто він є. Лідер – це людина з великим рівнем відповідальності, а командний гравець – з умінням спрацьовуватися. Якщо сумніваєшся, ким є ти, скористайся спеціальними психологічними тестами. Зайнявши саме своє місце в житті, ти зможеш згодом перевернути гори, і в цьому тобі допоможе КІБіТ.