Вступна кампанія 2019: запрошуємо на навчання абітурієнтів із Китаю!

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїВступна кампанія 2019: запрошуємо на навчання абітурієнтів із Китаю!

Київський інститут бізнесу та технологій є активним учасником світових освітніх бізнес-процесів. Окрім налагодження партнерства із навчальними закладами інших країн, Інститут співпрацює із посольствами, земляцтвами, агентствами, а також із різними рекрутинговими компаніями.

Одним із пріоритетних напрямків міжнародної діяльності КІБіТ є налагодження співпраці з навчальними закладами та підприємствами Китайської Народної Республіки. У 2017 році ректор Є.В.Яковлєва та перший проректор О.Я.Кушнір здійснили робочий візит до Китаю, де взяли участь у міжнародній конференції «25th CEEMAN Annual Conference», а також відвідали університет Гуанчжоу та познайомилися із роботою провідних китайських компаній.

В рамках реалізації стратегії міжнародного розвитку, Київський інститут бізнесу та технологій оголошує про набір китайських студентів на підготовче відділення, бакалаврат та магістратуру. Стратегічним партнером Інституту виступить компанія «Harbin HuaYue Technology Research and Development», яка є однією із провідних організацій у сфері студентського рекрутингу.

Київський інститут бізнесу та технологій є мультикультурним багатонаціональним навчальним закладом, в структуру якого входять не лише профільні факультети, але й підготовче відділення. Протягом року студенти вивчають дисципліни, які допоможуть їм адаптуватися до навчального процесу та успішно вступити на обрану спеціальність.

Навчання в нашому Інституті не обмежується лише одними парами, а передбачає активну соціалізацію – проведення наукових та розважальних заходів, а також відвідування виробничих підприємств та культурних місць. Іноземні студенти активно включаються до суспільного життя, і для них не існує перешкод для отримання актуальної затребуваної освіти.

Шановні абітурієнти із Китаю! Якщо вашою метою є здобуття кваліфікованої технологічної та сучасної спеціальності, Київський інститут бізнесу та технологій запрошує вас стати студентами інноваційних освітніх програм, та вчитися в межах компетентнісного підходу! Наш Інститут «тримає руку на пульсі» всіх технологічних новинок та інновацій, тому ви зможете застосувати отримані знання в будь-якій країні світу. Прагнете опанувати актуальну професію? КІБіТ зробить із вас інноваторів!