Відкрий для себе Київ! Екскурсія для першокурсників

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїВідкрий для себе Київ! Екскурсія для першокурсників

Ніщо не допомагає так підняти настрій та додати сил, як гарний «променад» на вихідних. Екскурсія студентів центром Києва носила не лише ознайомлюючий характер, але й сприяла розширенню кругозору, що відмінно допомагає сформувати фундамент для подальшого продуктивного навчання.

Зустрівшись теплим осіннім днем ​​біля фунікулера, хлопці та дівчата зробили кілька фотографій «для звіту» і розпочали екскурсійний маршрут, який включав в себе Володимирську гірку, скляний міст і звичайно ж неповторний художній Андріївський узвіз.

Креативність та оригінальність студентів КІБіТ проявилася на повну під час відвідування скляного моста. «Модернова» прикраса Київських пагорбів просто не можна було не використати для динамічної фотосесії!

Особливо вразив акробатичний етюд Андрія Охріменко, який сміливо зможе претендувати на призові місця у фотоконкурсах!

Символічним стало відвідування Андріївської церкви, єдиною в Києві сакральної пам’ятки західноєвропейського бароко, що стало моментом зустрічі сучасних амбітних хлопців з величною епохою минулого.

На завершення екскурсії студенти КІБіТ пройшлися алеєю художників, де змогли помилуватися зразками академічного та сучасного мистецтва.

Адміністрація Інституту дякує студентському активу та заст.декана із виховної роботи Марині Олександрівні Тонюк за організацію цікавої та пізнавальної екскурсії!