Київський інститут бізнесу та технологійНовиниВступаємо на короткострокові програми навчання: приймальна комісія КІБіТ в гостях у медичного коледжу!

Середня фахова освіта є міцним базисом для працевлаштування, проте далеко не завжди відкриває можливості для кар’єрного зросту та займання високих посад. Умови сучасного ринку праці диктують свої вимоги – наявність ініціативності, управлінських якостей, а також знання головних тенденцій сучасного бізнесу.

Візит представників приймальної комісії Київського інституту бізнесу та технологій до медичного коледжу був присвячений обговоренню можливості навчання на короткострокових програмах Інституту. В рамках освітніх програм студенти вивчатимуть спеціалізовані предмети, спрямовані на здобуття професійних знань і формування управлінських компетенцій та навичків «soft skills».

В залежності від обраної програми та напрямку підготовки у коледжі, майбутні випускники можуть вступити на другий або третій курс Інституту і вже незабаром стати дипломованими бакалаврами.

Київськи інститут бізнесу та технологій запрошує до навчання власників дипломів коледжів для вступу на короткострокові програми навчання, і гарантує своїм потенційним вступникам якісну та конкурентоспроможну освіту! За додатковою інформацією звертайтеся до приймальної комісії КІБіТ за номером +38(050)341-42-42!