Переймаємо практичний досвід: тренінг від практикуючого психолога ліцею №25 міста Житомира

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїПереймаємо практичний досвід: тренінг від практикуючого психолога ліцею №25 міста Житомира

Для майбутніх психологів дуже важливим є не лише теоретичні знання, але і практичний досвід, який потрібно отримувати із будь-яких каналів комунікацій.

Поряд із тренінгами та мастер-класами, що відбуваються у навчальному закладі, важливим для отримання досвіду та «прокачування» практичних навичків є спілкування із представниками професії, які надають психологічне консультування на протязі багатьох років. В рамках співробітництва із «Організацією психологічної служби», майбутні психологи та соціальні робітники мають можливість зустрічатися із практичними психологами, які працюють в школах та ліцеях, і отримувати під час занять із ними корисні поради та «лайфхаки».

Черговою корисною зустріччю стало практичне заняття студентів Житомирської філії КІБіТ із практичним психологом ліцею №25 міста Житомира Шаран Ольгою Сергіївною, яка провела із хлопцями та дівчатами продуктивне заняття, що сприяло розвиткові студентських навичків та компетенцій.

Адміністрація КІБіТ щиро дякує шановній Ользі Сергіївні за співпрацю та висловлює побажання продовжити та поглибити співробітництво у різних напрямках!