Вітаємо першого проректора КІБіТ із здобуттям вченого звання доцента!

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїВітаємо першого проректора КІБіТ із здобуттям вченого звання доцента!

Вчене звання доцента є підтвердженням не лише наукового рівня, але і демонструє той внесок, який людина зробила для розвитку та успішного функціонування вітчизняного освітнього процесу.

Бути сучасним доцентом означає не лише наявність педагогічного стажу (тобто роки сумлінної праці, які увінчалися випуском не одної сотні фахівців), але й інноваційні відкриття, високий рівень знання іноземної мови, наукове ім’я за кордоном (публікації, учать у конференціях, стажування). Тому науковець, який зміг виконати всі ці вимоги, автоматично стає кваліфікованим вченим-фахівцем міжнародного рівня, визнаним авторитетом у своїй галузі досліджень.

Отже привітаємо із здобуттям вченого звання доцента першого проректора Київського інституту бізнесу та технологій Ольгу Ярославівну Кушнір! Це саме той випадок, коли академічна освіта, здобута у КНУ імені Тараса Шевченка, органічно поєдналася із практичними дослідженнями в галузі інноваційних бізнес-технологій, і змогла дати плідний результат!

Адміністрація та викладацький склад КІБіТ бажає шановній Ользі Ярославівні не зупинятися на досягнутому, і ще не один раз порадувати вітчизняну та наукову спільноту ґрунтовними дослідженнями та новими продуктивними розробками! Успішної кар’єри та наукових здобутків!