Випуск магістрів: нове покоління професіоналів сформоване!

Kiev Institute of Business and TechnologyПодіїВипуск магістрів: нове покоління професіоналів сформоване!

Навчання у магістратурі є свідомим вибором спеціаліста, який бажає підвищити рівень своєї кваліфікації і здобути додаткові навички та компетенції. Київський інститут бізнесу та технологій може пишатися, що студенти обирають саме наш заклад для отримання повної вищої освіти, яка у майбутньому зможе стати «зеленим світлом» на складному та бурхливому шляху кар’єрного розвитку.

Магістерський випуск 2020 року ознаменувався великою кількістю грамотних дипломних досліджень, які характеризувалися високим рівнем професійності та інноваційності. І це почуття гордості та захопленості є взаємним. Отже, слово нашим студентам!

Олександр Звольський: «Коли я вперше ступив на територію КІБіТ, одразу виникла думка: «Я хочу навчатися тут, і тільки тут!» Комфортні умови, сучасні аудиторії й відчуття «рідного дому» вразили мене із першого погляду! Модульна система навчання, індивідуальний підхід, робота в Gogle Classroom – це the best!»

Артур Михаленко: «В першу чергу КІБіТ надає практичні знання та навички, вчить бути підприємцем і обирати найкращий з існуючих варіантів!»

Колектив КІБіТ вітає наших новоспечених магістрів із вдалим випуском та бажає їм на всі 100% реалізувати отримані знання та здобуті компетенції у власному бізнесі!