Вітаємо із початком нового навчального року!

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїВітаємо із початком нового навчального року!

Зроблено ще один крок до Перемоги – розпочато новий навчальний рік! Київський інститут бізнесу та технологій пройшов всі перевірки та довів, що є здатним забезпечити безпеку адміністрації, викладачів та студентів навіть під час військового стану. Що може більше свідчити про високий рівень організації навчального процесу, як не безпека його учасників?

Проте і в інших аспектах КІБіТ показав себе із найкращого боку. Деканатом була організована «змішана» система навчання, яка передбачає як навчання в аудиторії, так і в режимі «онлайн» одночасно із використанням онлайн платформ та мультимедійних засобів. Контроль відвідуваності та успішності студентів передбачається здійснювати за допомогою електронних журналів, у проблемних питаннях деканат здійснює миттєвий «фіт-бек», отже у закладі продовжує панувати атмосфера довіри та професійної взаємодії. Що ще треба новоспеченим студентам та їхнім батькам?

За традицією посвята «першачків» у студенти відбулася у теплі останні літні дні у затишному дворику закладу. Адміністрація та викладацький склад КІБіТ привіталися із студентами, познайомили їх із загальною стратегією розвитку та місією Інституту, розповіли про організацію навчального процесу, а також побажали їм успіху у навчанні та спілкуванні.

Ректор Олена Вячеславівна Яковлєва персонально привітала кожного новоспеченого першокурсника, вручивши їм залікову книжку студента, розклад на перший семестр та сувенірний значок із логотипом Київського інституту бізнесу та технологій. Свято «першачка» вдалося на славу!

КІБіТ вітає нових членів дружної родини та обіцяє наставляти, піклуватися та захищати їх у цей нелегкий час!