В Київському інституті бізнесу та технологій відбулася посвята у студенти

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниВ Київському інституті бізнесу та технологій відбулася посвята у студенти

Початок майбутнього навчального року було приурочено до урочистого і знаменної події – посвячення в студенти. Затишний домашній внутрішній дворик КІБіТ в цей день прийняв новоспечених першокурсників, а також родичів і друзів, які прийшли їх привітати.
Крім українських хлопців, ряди студентів Київського інституту бізнесу і технологій поповнили іноземні студенти з ближнього і далекого зарубіжжя, що в черговий раз підтвердило ефективність мультикультурної міжнародної стратегії розвитку КІБіТ.
Після привітальних слів представників адміністрації, хлопцям урочисто вручили студентські квитки і залікові книжки, побажавши при цьому успіхів в навчанні і активної самореалізації. Сама церемонія пройшла урочисто, і в той же час тепло і душевно, що цілком відповідає атмосфері, що панує в стінах Інституту.

Вітаємо наших першокурсників з посвяченням у студенти! Бажаємо їм успіху та креативності!