Анна Кравцова: «Я хочу стати психологом та допомагати дітям знайти себе»

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниАнна Кравцова: «Я хочу стати психологом та допомагати дітям знайти себе»

Із початком навчального року родина КІБіТ стала ще більшою та дружнішою, адже нашими студентами стали багато активних, амбітних та перспективних першокурсників! Сьогоднішня героїня нашої постійно діючої рубрики «Знайомимося із студентами» – студентка першого курсу освітньої програми «Психологія» Анна Кравцова, розумниця, красуня і просто цілеспрямована особистість. Зустрічаємо!

Я дуже рада, що вступила до Київського інституту бізнесу та технологій, для мене це великий прорив. Все своє життя мені хотілося вчитися, і бажання здобути вищу освіту було завжди. Просто так склалися життєві обставини, що моя кар’єра почалася одразу на практиці.

Я довгий час жила у Грузії, і декілька років працювала секретарем в рекламному агентстві, що само по собі надало великого практичного досвіду. Однак для мене цього було замало, адже завжди хотіла бути психологом, це була моя мрія дитинства.

Згодом за сімейних обставин я змінила місце проживання і переїхала до Києва, де отримала набагато більше можливостей. Ось тоді я зрозуміла, що настав час зробити мрію реальністю.

Чому я обрала КІБіТ? Цей навчальний заклад, який дотримується мультикультурних цінностей, тут навчаються діти із багатьох країн, і відповідно Інститут завжди буде готовий до сприйняття чогось нового та актуального. І мені, як людині, яка виросла у Грузії, і проживає в Україні, безумовно, буде корисно та цікаво зануритися до цієї інтернаціональної атмосфери.

Якщо говорити, ким я себе бачу у майбутньому, то хотілося б стати психологом та працювати з дітьми. Мені дуже цікаво дізнаватися, про що думають діти, я хочу допомагати їм знайти себе, сприяти становленню їхньої особистості …

Із власного досвіду пам’ятаю, як складно в юному віці розібратися в собі, визначити, чого ти насправді хочеш, зрозуміти, куди може вивести та чи інша дорога … І батьки не могли мені в цьому допомогти на всі 100%, і не тому, що були погані відносини, а просто це були люди іншого віку, іншого покоління … Тому я вважаю, що дітям завжди потрібна допомога людини, яка зможе зануритися до їхніх проблем та турбот, і професійно в них розібратися. І дуже хочу стати для дітей саме такою людиною.

Сучасна педагогіка робить акцент на тому, що всі задатки та здібності потрібно розвивати з самого дитинства. Мені здається, що головне завдання дитячого психолога – допомогти визначити задатки та здібності дитини,  допомогти їм знайти свій правильний шлях, не дати себе занапастити.

Я б хотіла здобути вищу освіту і в майбутньому допомагати людям в становленні їх особистості, починаючи з самого раннього віку. Це моя мета і я сподіваюся, що у мене все вийде!