До коледжу КІБіТ завітало свято Halloween!

Kiev Institute of Business and TechnologyПодіїДо коледжу КІБіТ завітало свято Halloween!

Креативні костюмовані вечірки із «присмаком жаху» не знають меж та кордонів! Студенти кодеджу Київського інституту бізнесу та технологій не змогли втратити можливість повеселитися та провели чудовий вечір 31 жовтня, долучившись до святкування Halloween у ТЦ «Променада центр!»

Одягнувши оригінальні костюми, що символізували жахливих, але водночас добрих героїв, наші невгамовні хлопці та дівчата поринули у атмосферу конкурсів, подарунків, аквагриму! І звичайно спробували свої сили у вирізанні гарбузів “Jack-o-lanterns”  та помилувалися захоплюючою  шоу-програмою «Фокуси Франкенштейна»!

Отримавши позитивні враження, студенти анітрохи не пожалкували, що витратили свій вільний час на подібне цікаве та театралізоване дійство!

В колледж КИБиТ заглянул празник  Halloween!

Kiev Institute of Business and TechnologyПодіїДо коледжу КІБіТ завітало свято Halloween!

Креативные костюмированные вечеринки с «привкусом ужаса» не знают пределов и границ! Студенты колледжа Киевского института бизнеса и технологий не могли упустить возможность повеселиться провели замечательный вечер 31 октября, приобщившись к празднованию Halloween в ТЦ «Променада центр».

Надев оригинальные костюмы, символизирующие ужасных, но одновременно добрых героев, наши неугомонные ребята погрузились в атмосферу конкурсов, подарков, аквагрима! И конечно попробовали свои силы в вырезании тыквы «Jack-o-lanterns» и полюбовались увлекательной шоу-программой «Фокусы Франкенштейна»!

Получив положительные впечатления, студенты ничуть не пожалели, что потратили свое свободное время на подобное интересное и театрализованное действо!