Як знайти роботу своєї мрії? Студенти ЖФ КІБіТ у центрі зайнятості

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїЯк знайти роботу своєї мрії? Студенти ЖФ КІБіТ у центрі зайнятості

Студенти Житомирської філії КІБіТ у майбутньому бачать себе не лише найманими працівниками, але і власниками компаній та роботодавцями. Із метою розширення бази знань щодо механізму прийому працівників на роботу, а також ознайомлення із головними тенденціями політики працевлаштування, майбутні фахівці відвідали Житомирський міський центр зайнятості.

Кваліфіковані консультанти провели інтерактивне заняття та ознайомили наших студентів із професійними обов’язками співробітника центру занятості. Хлопці та дівчата дізналися, які існують форми та методи роботи із різними категоріями населення, як скласти вдале резюме та яким чином успішно будувати кар’єру. Важливим пунктом було ознайомлення з онлайн платформою служби зайнятості (де завжди є можливість зустрітися із потенційним роботодавцем) та інтерактивною картою актуальних вакансій.

Другою частиною візиту став майстер-клас «Ефективна комунікація», проведений із метою «прокачування» гнучких навичків «soft skills»: лідерських якостей, самопрезентації, комунікації, проведення переговорів, роботи в команді.

Знайомство із «зворотною стороною» механізму працевлаштування актуалізувало для студентів питання, як шукати роботу після отримання диплому і яку стратегію потрібно вибудувати, щоб досягти успіху на ринку праці.