Київський інститут бізнесу та технологійПодіїТехнологічно та інноваційно! Студенти спеціальності «Комп’ютерна інженерія» на виставці «E-Comps+DigiTec 2023»

Навчання на комп’ютерних спеціальностях передбачає постійне поглиблення здобутих в аудиторії знань та знайомство з актуальними технологічними інноваціями. Одним із трендів ІТ-сектора в Україні є створення електронних платформ із метою цифровізації всіх сфер суспільного життя, тому для майбутніх фахівців із комп’ютерної інженерії важливо здобувати практичний досвід, починаючи з перших років навчання.

З метою ознайомлення з новітніми технологіями і продуктами у галузі електроніки, мережевої інфраструктури та цифрової трансформації студенти другого курсу коледжу спеціальності «Комп’ютерна інженерія» відвідали виставку щорічну «E-Comps+DigiTec-2023».

Для здобувачів КІБіТ пріоритетними секціями виставки були E-Comps (Electronic Components) та DigiTec (Networks), оскільки ці секції пов’язані з розвитком вбудованих мікропроцесорних систем, мережевою інфраструктурою та дата-центрами, що є важливими аспектами в інформаційній безпеці та обробці даних.

Найбільше студентів зацікавили експонати, які представляли нові електронні пристрої з великою кількістю елементів, а також інноваційне мережеве обладнання. Телекомунікації в епоху цифрової трансформації змінюють аудіо та відео засоби подачі інформації в усіх сферах – військовій, економічній, соціальній тощо. На якісно новий рівень виходить захист інформації та посилення кібербезпеки, отже ІТ потенціал України збагачується та розвивається, що наближає Перемогу нашої країни.

Завданням кожного майбутнього «айтішника» є сприяння розвитку галузі інформаційних технологій задля здобуття Перемоги та відбудови країни у близькому майбутньому та досягнення цілей сталого розвитку світу у далекій перспективі. Відвідування виставки «E-Comps+DigiTec-2023»  поставило перед студентами Коледжу КІБіТ нові завдання, зокрема, вдосконалення професіоналізму у поєднанні з підвищенням рівня соціальної відповідальності.

Вітаємо наших майбутніх фахівців з компютерних технологій із здобуттям вдалого практичного досвіду та бажаємо їм успішного професійного зростання!