Team-building Party в КІБІТ: нові знайомства для «першачків»!

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїTeam-building Party в КІБІТ: нові знайомства для «першачків»!

Лекції, домашні завдання, оцінки … Як же легко першокурснику загубитися у вируючому та активному студентському житті! Однак, не дарма Київський інститут бізнесу та технологій заслужив репутацію «сімейного» навчального закладу. Ось і тепер досвідчені старшокурсники не залишили молодших товаришів в біді і за підтримки адміністрації Інституту організували веселу та запальну team-building party!

Що може краще роззнайомити молодь, ніж пікнік на свіжому повітрі? Затишний та домашній двор КІБіТ й цього раз допоміг хлопцям та дівчатам згуртуватися та відчути себе справжньою командою, девізом якої стало: «Знайомимося активно, проводимо час весело!».

Осіннього теплий сонячний день якнайкраще підходив для проведення пікніків, а також сприяв припливу креативності та гарного настрою. Якщо врахувати, що головною метою вечірки були нові знайомства та враження, можна сказати, що програма вдалася на всі 100%. Всім було весело, першокурсники активно брали участь у запропонованих іграх, із задоволенням їли смачне м’ясо, й звісно активно спілкувалися.

Захід відкрив чарівний та привабливий ведучий Данило Карленко, який привітав присутніх та виголосив програму «тусовки». Першим номером програми став «джем» студентів-музикантів, які саме цього дня чудово зігралися в єдиному ансамблі та порадували слухачів мелозвучними композиціями. «Родзинкою» музичного відділення став сам ведучий, який продемонстрував свій талант в області читання інтелектуального смислового «репу».

Музичний виступ розкріпостив першокурсників, поступово молоді люди почали знайомитися та долати бар’єри комунікації. Логічним продовженням «party» став перекус, під час якого студенти змогли поїсти смажене на мангалі м’ясо, запиваючи його смачними напоями. Хлопці та дівчата обговорили різні «злободенні» теми, поділилися своїми враженнями від навчання в Київському інституті бізнесу та технологій, а також порадували один одного легкими жартами та кумедними історіями.

Друга частина вечірки не поступилася попередній в плані «атмосферності» та веселої активності. На першокурсників чекали:

  • Весела гра «Хто я?», Де кожен зміг приміряти на себе різні ролі;
  • Креативна гра «Крокодил» – справжнє свято нестримної фантазії
  • Активна гра «Третій зайвий», яка дозволила «первачкам» відчути себе тими ким вони і являються – юними та щасливими людьми

Ну і як же обійтися без запальних танців! Пам’ятаючи, що головними на святі були першокурсники, організатори вечірки напередодні дали хлопцям та дівчатам можливість сформувати плейлист самостійно, відправляючи заявку на канал КІБіТ у Telegram.

Підводячи підсумки вечірки, член оргкомітету другокурсниця Іванка Мельничук висловилася чітко та лаконічно: «Враження у першокурсників відмінні та приємні. І звичайно, вони хочуть ще!»

Бажаєте згадати, як проходили попередні team building party? Читайте наші статті:

Ласкаво просимо до родини КІБіТ: захоплюючий team-buіlding першокурсників

Знайомство із першим курсом або team building «по КІБіТівські»