Ласкаво просимо до родини КІБіТ: захоплюючий team-buіlding першокурсників

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниЗапоріжжяЛаскаво просимо до родини КІБіТ: захоплюючий team-buіlding першокурсників

Адміністрація, викладачі та студенти КІБіТ – дружна сім’я, яка із кожним роком поповнюється новими активними та креативними людьми. А що може допомогти розкрити свої таланти якнайкраще? Звичайно ж творче знайомство першокурсників у дворику Інституту!

Смачне частування та інтелектуальні квест-гри надали відповіді на безліч питань про інтереси, хобі та творчі прагнення хлопців та дівчат з першого курсу. Ну і звичайно змогли викликати в учасників ентузіазм та натхнення, без яких неможливо уявити продуктивну роботу та ефективне навчання.

Креативні відповіді та винахідливі ігрові ходи студентів продемонстрували їхній високий інноваційний потенціал. Висловлюємо надію, що здібності цих молодих людей згодом будуть реалізовані під керівництвом досвідчених викладачів, і згодом допоможуть хлопцям та дівчатам стати справжніми професіоналами нового зразка. Успіхів вам у навчанні, дорогі першокурсники!