Завжди  відкриті до нового! Студенти КІБіТ в Pinchuk Art Centre

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниЗавжди  відкриті до нового! Студенти КІБіТ в Pinchuk Art Centre

Динамізм, відкритість, імпровізація, епатаж….Скільки слів можна дібрати для характеристики захоплюючої та неповторної епохи сьогодення! А що може більш яскраво та виразно виразити світоглядні орієнтації суспільства ніж мистецтво?

Студенти економіко-технологічного коледжу Київського інституту бізнесу та технологій є сучасними, креативними та відкритими до нового молодими людьми, які сприйняли похід до «modern art» музею як виклик імпульсів часу. Під час відвідування хлопці та дівчата і поставили собі за мету отримати не лише нові враження, але й нові уроки соціалізації.

Поставлене завдання було реалізоване на всі 100%. Екскурсанти були захоплені розповіддю команди медіаторів та по-справжньому вражені виставкою мистецтва сучасної фотографії із провокативною назвою «Заборонене зображення».

За концептуальним змістом експозиція поділялася на дві частини, перша із яких була присвячена відомому фотографу Борису Михайлову. Роботи майстра являли собою не лише протест проти «лещат» ідеологічних штампів, але й демонстрували вміння привертати увагу до «нестандартних» соціальних типів та робити акцент не лише на прекрасному, але й на потворному, гармонійно поєднуючи їх єдиним ідейним змістом.

Другою частиною проекту заборонених фото стала виставка фотографів Харківської школи під назвою «Перетинаючи межу». На думку студентів, роботи підкреслювали відкритість суспільних цінностей та висловлювали протест проти стандартів та «офіційно прийнятих» тематичних  фото жанрів

Висловлюючи враження від експозиції, відвідувачі зазначили, що її мета була в повній мірі реалізована. «Митці прагнули показати людям «приховану» сторону реалій суспільства, і їм це повністю вдалося» –  виразив думку загалу студент третього курсу освітньої програми «Веб-розробка» Лука Кадагішвілі.

Студенти акцентували увагу, що світ ніколи не буде ідеальним, і що приховування  його недоліків під маскою «офіційних» фото, не сприятиме вирішенню соціально болючих проблем, а навпаки їх поглиблюватиме. На думку «кібітівської молоді» подібні епатажні виставки є найефективнішим фактором у формуванню нестандартного погляду на світ, тому хлопці та дівчата виразили стовідсоткову готовність бути залученими до наступних культурно-мистецьких заходів.

Адміністрація економіко-технологічного коледжу Київського інституту бізнесу та технологій висловлює подяку заступнику декана із виховної роботи Марині Олександрівні Тонюк за організацію вражаючої та експресивної екскурсії!