«Свято вчителя» = «Свято ментора»! Родина КІБіТ відзначає День працівника освіти!

Київський інститут бізнесу та технологійПодії«Свято вчителя» = «Свято ментора»! Родина КІБіТ відзначає День працівника освіти!

«Вчення є світлом, а невігластво – пітьмою», говорить всенародна мудрість … І величезної поваги заслуговують саме ті носії світла, які не шкодуючи сил та часу, бажають зробити наш світ освіченим, розумним та прекрасним! Свято «День працівника освіти», яке в народі носить назву «День вчителя» давно перестало асоціюватися виключно із шкільною освітою, і так само активно відзначається в інститутах та університетах. І яким же чином викладацький склад Київського інституту бізнесу та технологій міг залишитися осторонь цієї знаменної події? Подробиці у нашій статті!

Ким є викладачі КІБіТ?

Місія викладачів нашого Інституту полягає не лише у «начитуванні» та контролі знань. Будучи прихильниками інноваційного навчання, «вчителі КІБіТ» ставлять собі за завдання «прокачування» практичних навичок із формування компетенцій, що вимагає від педагога безперервного розвитку та самонавчання. Використання актуальних ефективних методик є невід’ємною вимогою кожного викладача до самого себе, відповідно «вершиною айсберга» педагогічної діяльності в КІБіТ виступає статус викладача як ментора, тренера, наставника.

Київський інститут бізнесу та технологій орієнтований на підготовку кадрів для роботи в бізнесі, тому від наших менторів потрібно набагато більше, ніж просто надання базових знань. Педагоги КІБіТ повинні бути не лише в курсі всіх новинок ринку, але й вміти реалізовувати актуальні тренди бізнес освіти у власних навчальних курсах. Тому більшість викладачів Київського інституту бізнесу та технологій є практиками і мають досвід роботи в бізнесі, яким вони охоче діляться із нашими студентами в рамках аудиторних занять, а також виїзних тренінгів та майстер-класів.

Студентам ніколи не доводиться нудьгувати на парах в КІБіТ! Інформативні презентації, продуктивні практикуми, креативні рольові ігри є невід’ємною частиною навчального процесу, яка робить навчання студентів ефективним та незабутнім.

Ким є викладач КІБіТ для студентів? – Ментором! Наставником! Другом!

День працівника освіти: свято «для родини КІБіТ»!

У день, коли вчителі отримують привітання від вдячних учнів, студенти Київського інституту бізнесу та технологій організували для улюблених педагогів креативне і веселе свято із теплими словами та розважальною програмою. Які ж привітання отримали ментори КІБіТ від своїх підопічних?

Захід відкрила заступник декана із виховної роботи Марина Олександрівна Тонюк. У своєму вступному слові заст.. декана підкреслила, що освіта закладає фундамент будь-якого суспільства, і педагог несе студенту не лище знання, але також допомогу й тепло, і роль викладача в навчальному процесі багато в чому може визначити подальший кар’єрний зріст випускника.

Другокурсники спеціальності «Менеджмент» презентували оригінальний стенд із вітальним написом «від інтернаціональної родини КІБіТ». Студентка Іванна Мельничук побажала всім викладачам терпіння й натхнення, які завжди необхідні педагогу в їхній нелегкій праці.

Вітальну естафету продовжила студентка першого курсу освітньої програми «Психологія», голова Студентської Ради Емма Єгорова, яка висловила подяку менторам КІБіТ, що вони допомагають студентам ставати кращими.

Теплі слова були висловлені і нашими іноземцями! Нігерієць Апелогун Азіз, а також айзербайджанці Надик та Туран  виголосили чуттєву промову, в якій сказали, що дуже щасливі вчитися саме в КІБіТ, який став для них другою родиною.

Які вітальні слова висловили студенти своїм наставникам? – Вдячні! Душевні! Сімейні!

Невербальне привітання або трохи студентського креативу …

Ну що за свято без квітів та без музики? «Родзинкою» вечора стало музичне привітання імпровізованого ансамблю, а також прекрасний букет квітів для декана Інституту Тетяни Володимирівни Павленко. Проте, всьому своя черга!

Ліричний та душевний музичний номер подарували слухачам студенти другого курсу спеціальності «Менеджмент» Артем Сіроштан, Олександр Максимюк і першокурсник коледжу Ратимир Білоконь. Композиція Linkin Park «Castle of Glass» в акустичному виконанні на двох гітарах справила на аудиторію незабутнє враження і змусила всіх задуматися про майбутню долю.

Ну а заключним номером стала поява, подібно феї, старости першого курсу коледжу Катерини Касьян. Активна студентка, яка вже встигла зарекомендувати себе із позитивної сторони, не тільки висловила викладачам теплі слова подяки (підкресливши що ніхто із новоявлених студентів не пошкодував, що пішов із школи) а й вручила нашому декану букет різнокольорових хризантем, які символізували привітання всім представникам адміністрації та викладацькому складу Київського інституту бізнесу та технологій.

Дорогі наші педагоги, наставники, «ментори»! Колектив КІБіТ вітає вас із професійним святом і від щирого серця бажає вам успішної професійної діяльності та креативності! І пам’ятайте завжди, що від вашої успішної роботи залежить майбутнє нашої цивілізації!