Посвята у студенти першачків 2014

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниПосвята у студенти першачків 2014

Посвята в студенти в Київському Інституті Бізнесу та Технологій за традицією відбулася в малому залі Палацу «Україна» 30 серпня. До Києва з’їхалися першачки з найближчих філій нашого інституту. Зі сцени залу свої вітання і напуття новачкам висловили ректор інституту Яковлева Олена Вячеславівна, Президент Яковлева Ірина Іванівна, директори філій і викладачі.

001

Святкова атмосфера відчувалася не стільки від квітів, дарунків і присутності нарядної молоді, а від відчуття радісного хвилювання: хвилювалися свіжоспечені студенти, їх батьки, викладачі, адміністративний склад інституту, і звичайно ж, сама ректор. Який рік поспіль вона з натхненням, вірою в успіх своїх нових підопічних і з «батьківським» терпінням розповідала про те, як почнеться наступний етап в їх житті: що зміниться, що нове прийде і станеться, що заслуговує на їх увагу, і з чим не варто «експериментувати», відчувши себе дорослим і самостійним. Це були не рядові моралі дослідного педагога, а свого роду запрошення в сім’ю-співтовариство КІБіТ, де, звичайно ж, є і свої правила, і свої особливі свята, і свої маленькі таємниці. І вже точно, це не було просте оповідання про майбутні роки впертої боротьби за заповітний диплом! Її розповідь супроводилася яскравими замальовками з життя нашого інституту, зал часто вибухав сміхом від влучних, деколи гострих спостережень за життям студентів-новачків. Перша напруга і скутість, характерні для зібрання людей, яким лише належить познайомитися один з одним, протягом її оповідання «скресали». Наприкінці, мабуть, будь-хто міг би зловити себе на відчутті свята у великій і привітній сім’ї. Теплі слова  для вітань знайшлися і в кожного з директорів філій, і у викладачів.

002

Вручення перших залікових книжок першачкам було схоже на особисте знайомство ректора і викладачів з кожним студентом. Метушня молоді біля сцени лише доповнювала відчуття невимушеного спілкування між старими знайомими. Після вручення глядачі і вони ж учасники вистави відправилися на прогулянку по святковому і сонячному Києву. До вечора «пташенята» КІБіТ розлетілися в рідний Житомир, Вінницю, Умань… Сподіваємося, вони понесли з собою частку тепла і привітності своєї alma mater.

006