Знімай та заробляй: як поєднати приємне з корисним

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниЗнімай та заробляй: як поєднати приємне з корисним

112kanalУ всі часи «гарячі» репортажі викликали жвавий інтерес у публіки. ХХI століття ознаменувався справжнім технологічним проривом у висвітленні гарячих подій – мобільні цифрові телекамери, використання дронів, репортаж-стрім, а також інші новинки змогли зробити новинний контент оперативним і актуальним.

Сучасні технології дозволяють зробити оперативний відеорепортаж за допомогою одного тільки засобу мобільного зв’язку, достатньо мати гарну відеокамеру у смартфоні і встигнути в потрібний момент натиснути кнопку.

Зняті відео займають багато пам’яті в смартфоні, тому їх потрібно «пускати в справу» або ж безжально видаляти. Однак далеко не всі власники смартфонів мають бажання заводити власний блог, а тим більше – регулярно його наповнювати.

Увага! Канал 112 пропонує любителям відеороликів поєднати приємне з корисним та заробляти гроші на відзнятому матеріалі! Всі бажаючі можуть встановити собі на мобільний пристрій додаток «112 Очевидець», стежити за завданнями телеканалу, і отримувати грошову винагороду за кожну фотографію та відеоролик.

Користувачі програми «112 Україна» також можуть брати участь у формуванні ефіру – задавати питання учасникам телепрограм, коментувати, брати участь в голосуванні.

Додаткові подробиці, як стати очевидцем на каналі «112 Україна», читайте за наступним посиланням

https://tv.112.ua/novosti-kanala/112-ochevidec-kazhdyy-mozhet-stat-korrespondentom-telekanala-i-zarabotat-na-svoem-materiale-305924.html

Використовуй можливість заробити, і при цьому допомогти суспільству! Тримай руку на пульсі подій!