Робота з бізнес інструментарієм: екскурсія до ПАТ «Приватбанк»!

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїРобота з бізнес інструментарієм: екскурсія до ПАТ «Приватбанк»!

privatbankНайбільший банк України відкриває свої двері для майбутніх фахівців в сфері фінансів, психології, менеджменту та технологій!

Запрошуємо студентів усіх спеціальностей та форм навчання КІБіТ познайомитися з роботою відділень «Приватбанку», а також набратися практичного досвіду в питаннях організації виробництва, фінансового обліку та роботи з персоналом. Програма відвідування передбачає наступні пункти:

 

  • Консультації провідних співробітників відділень
  • Знайомство із роботою клієнт-банк додатку «Приват24 для бізнесу»
  • Вивчення особливостей функціонування операційного відділення
  • Робота із депозитами та цінними паперами

Екскурсія до відділення «Приватбанку» відбудеться 24 листопада 2017 року.

Студенти факультету психології та спеціальності «Комп’ютерна інженерія» (коледж) відвідають відділення за адресою вул. Предславинська, 19. Зустріч екскурсійної групи о 9:00 на виході з метро «Палац Україна».

Для студентів факультету менеджменту та факультету економіки передбачена екскурсія до відділення «Приватбанку» за адресою вул. Хрещатик, 46А. Зустрічаємося о 14:00 біля метро «Хрещатик».

Шановні студенти! Не втрачайте можливість познайомитися з роботою провідного українського підприємства та дізнатися ближче про його життя «зсередини». Приєднуйтесь до нас та вчіться бізнесу на практиці!